Hyundai

Kraj:Republika Korei Republika Korei

Ilość zwycięstw:112 (w tym 23 w Mistrzostwach Świata)

Zdobyte mistrzowstwa

Zwycięstwa w poszczególnych seriach

LP >Seria Sezony Zwycięstwa
1 Rajdowe Mistrzostwa Afryki http://racingrecords.eu/series/268/season/1995/rajdowe-mistrzostwa-afryki - http://racingrecords.eu/series/268/season/1997/rajdowe-mistrzostwa-afryki 5
2 Rajdowe Mistrzostwa Świata http://racingrecords.eu/series/19/season/2014/rajdowe-mistrzostwa-swiata - http://racingrecords.eu/series/19/season/2020/rajdowe-mistrzostwa-swiata 17
3 Global RallyCross http://racingrecords.eu/series/218/season/2014/global-rallycross - http://racingrecords.eu/series/218/season/2014/global-rallycross 2
4 Trofeum Europy TCR http://racingrecords.eu/series/395/season/2017/trofeum-europy-tcr - http://racingrecords.eu/series/395/season/2020/trofeum-europy-tcr 13
5 Rajdowe Trofeum Europy http://racingrecords.eu/series/146/season/2017/rajdowe-trofeum-europy - http://racingrecords.eu/series/146/season/2017/rajdowe-trofeum-europy 14
6 Rajdowe Mistrzostwa Południowej Ameryki - Codasur http://racingrecords.eu/series/265/season/2018/rajdowe-mistrzostwa-poludniowej-ameryki-codasur - http://racingrecords.eu/series/265/season/2018/rajdowe-mistrzostwa-poludniowej-ameryki-codasur 1
7 Rajdowe Mistrzostwa Azji i Pacyfiku http://racingrecords.eu/series/77/season/2018/rajdowe-mistrzostwa-azji-i-pacyfiku - http://racingrecords.eu/series/77/season/2018/rajdowe-mistrzostwa-azji-i-pacyfiku 1
8 Puchar Świata Samochodów Turystycznych http://racingrecords.eu/series/40/season/2018/puchar-swiata-samochodow-turystycznych - http://racingrecords.eu/series/40/season/2020/puchar-swiata-samochodow-turystycznych 21
9 ADAC TCR German Series http://racingrecords.eu/series/371/season/2018/adac-tcr-german-series - http://racingrecords.eu/series/371/season/2020/adac-tcr-german-series 17
10 Malezyjskie Mistrzostwa Samochodów Turystycznych TCR http://racingrecords.eu/series/457/season/2019/malezyjskie-mistrzostwa-samochodow-turystycznych-tcr - http://racingrecords.eu/series/457/season/2019/malezyjskie-mistrzostwa-samochodow-turystycznych-tcr 5
11 TCR Benelux Touring Car Championship http://racingrecords.eu/series/397/season/2019/tcr-benelux-touring-car-championship - http://racingrecords.eu/series/397/season/2019/tcr-benelux-touring-car-championship 3
12 Chińskie Mistrzostwa Samochodów Turystycznych TCR http://racingrecords.eu/series/458/season/2019/chinskie-mistrzostwa-samochodow-turystycznych-tcr - http://racingrecords.eu/series/458/season/2019/chinskie-mistrzostwa-samochodow-turystycznych-tcr 3
13 TCR Asia Series http://racingrecords.eu/series/309/season/2019/tcr-asia-series - http://racingrecords.eu/series/309/season/2019/tcr-asia-series 9
14 Trofeum Wschodniej Europy TCR http://racingrecords.eu/series/462/season/2019/trofeum-wschodniej-europy-tcr - http://racingrecords.eu/series/462/season/2020/trofeum-wschodniej-europy-tcr 10
15 Mistrzostwa Świata Rallycross http://racingrecords.eu/series/97/season/2019/mistrzostwa-swiata-rallycross - http://racingrecords.eu/series/97/season/2020/mistrzostwa-swiata-rallycross 4
16 WRC-3 http://racingrecords.eu/series/24/season/2020/wrc-3 - http://racingrecords.eu/series/24/season/2020/wrc-3 2

Lista zwycięzców

LP >Kierowca Sezony Zwycięstwa
1 Zambia Satwant Singh 1995 - 1996 2
2 Południowa Afryka Enzo Kuun 1995 - 1995 1
3 Zimbabwe Billy Rautenbach 1995 - 1995 1
4 Południowa Afryka Peter Landsell 1997 - 1997 1
5 Nowa Zelandia Rhys Millen 2014 - 2014 2
6 Belgia Thierry Neuville 2014 - 2020 14
7 Nowa Zelandia Hayden Paddon 2016 - 2018 2
8 Włochy Giandomenico Basso 2017 - 2017 1
9 Włochy Gabriele Tarquini 2017 - 2019 8
10 Hiszpania Iván Ares 2017 - 2017 1
11 Węgry Dániel Nagy 2018 - 2018 1
12 Niemcy Luca Engstler 2018 - 2019 18
13 Węgry Norbert Michelisz 2018 - 2019 6
14 Portugalia Francisco Mora 2018 - 2018 1
15 Serbia Dušan Borković 2018 - 2020 11
16 Szwecja Thed Björk 2018 - 2018 4
17 Francja Yvan Muller 2018 - 2018 3
18 Paragwaj Diego Domínguez 2018 - 2018 1
19 Republika Czeska Dušan Kouřil Jr 2019 - 2019 2
20 Niemcy Max Hesse 2019 - 2019 4
21 Austria Hari Proczyk 2019 - 2020 5
22 Ekwador Diego Moran 2019 - 2019 3
23 Szwecja Andreas Bäckman 2019 - 2020 2
24 Wielka Brytania Josh Files 2019 - 2019 5
25 Słowacja Mat'o Homola 2019 - 2019 2
26 Finlandia Niclas Grönholm 2019 - 2020 3
27 Hiszpania Dani Sordo 2019 - 2020 2
28 Rosja Timur Timerzyanov 2019 - 2019 1
29 Finlandia Antti Buri 2020 - 2020 2
30 Niemcy Jan Seyffarth 2020 - 2020 1
31 Holandia Nick Catsburg 2020 - 2020 1
32 Estonia Ott Tänak 2020 - 2020 1
33 Austria Nicolas Gruber 2020 - 2020 1
34 Finlandia Jari Huttunen 2020 - 2020 2