MG

Kraj:Wielka Brytania Wielka Brytania

Ilość zwycięstw:92 (w tym 2 w Mistrzostwach Świata)

Zwycięstwa w poszczególnych seriach

LP >Seria Sezony Zwycięstwa
1 Voiturettes http://racingrecords.eu/series/254/season/1934/voiturettes - http://racingrecords.eu/series/254/season/1937/voiturettes 2
2 Grand Prix http://racingrecords.eu/series/253/season/1936/grand-prix - http://racingrecords.eu/series/253/season/1936/grand-prix 1
3 Południowoafrykańska Formuła Libre http://racingrecords.eu/series/357/season/1953/poludniowoafrykanska-formula-libre - http://racingrecords.eu/series/357/season/1957/poludniowoafrykanska-formula-libre 5
4 Międzynarodowe Mistrzostwa Producentów GT http://racingrecords.eu/series/13/season/1965/miedzynarodowe-mistrzostwa-producentow-gt - http://racingrecords.eu/series/13/season/1965/miedzynarodowe-mistrzostwa-producentow-gt 4
5 Rajdowe Mistrzostwa Europy http://racingrecords.eu/series/14/season/1986/rajdowe-mistrzostwa-europy - http://racingrecords.eu/series/14/season/1986/rajdowe-mistrzostwa-europy 4
6 Europejskie Mistrzostwa Rallycross http://racingrecords.eu/series/148/season/1988/europejskie-mistrzostwa-rallycross - http://racingrecords.eu/series/148/season/1992/europejskie-mistrzostwa-rallycross 8
7 Nordyckie Mistrzostwa Samochodów Turystycznych (NTCC) http://racingrecords.eu/series/288/season/1995/nordyckie-mistrzostwa-samochodow-turystycznych-ntcc - http://racingrecords.eu/series/288/season/1995/nordyckie-mistrzostwa-samochodow-turystycznych-ntcc 1
8 Brytyjskie Mistrzostwa Samochodów Turystycznych (BTCC) http://racingrecords.eu/series/127/season/2002/brytyjskie-mistrzostwa-samochodow-turystycznych-btcc - http://racingrecords.eu/series/127/season/2016/brytyjskie-mistrzostwa-samochodow-turystycznych-btcc 38
9 American Le Mans Series http://racingrecords.eu/series/42/season/2002/american-le-mans-series - http://racingrecords.eu/series/42/season/2005/american-le-mans-series 16
10 Le Mans Endurance Series http://racingrecords.eu/series/43/season/2005/le-mans-endurance-series - http://racingrecords.eu/series/43/season/2007/le-mans-endurance-series 4
11 ADAC Procar Series http://racingrecords.eu/series/327/season/2005/adac-procar-series - http://racingrecords.eu/series/327/season/2005/adac-procar-series 11

Lista zwycięzców

LP >Kierowca Sezony Zwycięstwa
1 Wielka Brytania Richard Seaman 1934 - 1934 1
2 Holandia Eddie Hertzberger 1936 - 1937 2
3 Południowa Afryka Frank Brodie 1953 - 1955 2
4 Południowa Afryka Les Miller 1953 - 1953 1
5 Południowa Afryka Gordon Phillips 1956 - 1956 1
6 Południowa Afryka Harry Peirce 1957 - 1957 1
7 Finlandia Rauno Aaltonen 1965 - 1965 1
8 Wielka Brytania Roger Mac 1965 - 1965 1
9 Wielka Brytania Andrew Hedges 1965 - 1965 1
10 Francja Didier Auriol 1986 - 1986 1
11 Wielka Brytania Tony Pond 1986 - 1986 1
12 Belgia Marc Duez 1986 - 1986 1
13 Wielka Brytania David Llewellin 1986 - 1986 1
14 Wielka Brytania Will Gollop 1988 - 1992 7
15 Austria Gert Pfeifer 1992 - 1992 1
16 Szwecja Ola Johansson 1995 - 1995 1
17 Wielka Brytania Anthony Reid 2002 - 2004 5
18 Wielka Brytania Warren Hughes 2002 - 2003 3
19 Stany Zjednoczone Michael Durand 2002 - 2002 1
20 Niemcy Claudia Hürtgen 2002 - 2002 2
21 Stany Zjednoczone Steve Knight 2002 - 2002 1
22 Stany Zjednoczone Chad Block 2002 - 2003 3
23 Stany Zjednoczone Clint Field 2002 - 2002 1
24 Stany Zjednoczone Mike Durand 2002 - 2002 1
25 Stany Zjednoczone Duncan Dayton 2002 - 2003 4
26 Stany Zjednoczone Jon Field 2002 - 2003 5
27 Wielka Brytania Colin Turkington 2003 - 2006 4
28 Wielka Brytania Andy Wallace 2003 - 2003 3
29 Wielka Brytania James Weaver 2003 - 2005 5
30 Stany Zjednoczone Butch Leitzinger 2003 - 2005 5
31 Stany Zjednoczone Chris Dyson 2003 - 2003 4
32 Belgia Didier de Radiguès 2003 - 2003 1
33 Wielka Brytania Rob Collard 2005 - 2005 2
34 Brazylia Thomas Erdos 2005 - 2007 4
35 Wielka Brytania Mike Newton 2005 - 2007 4
36 Szwajcaria Mathias Schläppi 2005 - 2005 11
37 Wielka Brytania Jason Plato 2012 - 2014 20
38 Wielka Brytania Sam Tordoff 2013 - 2014 2
39 Wielka Brytania Jack Goff 2015 - 2015 1
40 Wielka Brytania Ashley Sutton 2016 - 2016 1