Racing & Rally Winners Database
Home
Championships
Season 2024
Drivers
Manufacturers
Teams
Grand Prix
25 week of 2000
Next week
Previous week
Circuit/Rally
Championship
Date
Winers
Chassis
Autodromo Nazionale di Monza
Włoska Formuła 3000
2000.06.25
Warren Hughes
Lola
T96/50 - Zytek
Formuła Renault 2000 Eurocup
2000.06.25
Felipe Massa
Tatuus
RC 2000 - Renault
Włoska Formuła Renault 2000
2000.06.25
Felipe Massa
Tatuus
FR 2000 - Renault
Brno
Środkowoeuropejska Formuła 3
2000.06.24
Fulvio Cavicchi
Dallara
F397 - Opel/Spiess
2000.06.25
Jaroslav Kostelecký
Dallara
F397 - Opel/Spiess
Circuit Ricardo Tormo
Motocyklowy Puchar Świata - Sidecar
2000.06.25
Klaus Klaffenböck
LCR
- Suzuki
Superbike World Championship
2000.06.25
Troy Corser
Aprilia
RSV1000
2000.06.25
Noriyuki Haga
Yamaha
R7
Supersport World Championship
2000.06.25
Christian Kellner
Yamaha
Mistrzostwa Europy Superstock 1000
2000.06.25
Daniel Oliver
Aprilia
RSV R
Croft Circuit
Brytyjska Formuła Renault 2000
2000.06.25
Kimi Räikkönen
Tatuus
FR 2000 - Renault
British Touring Car Championship (BTCC)
2000.06.25
Rickard Rydell
Ford
Mondeo
2000.06.25
Rickard Rydell
Ford
Mondeo
Brytyjska Formuła Ford
2000.06.25
Anthony Davidson
Mygale
SJ2000 - Ford
Dijon-Prenois
Swiss Formula Three Championship
2000.06.25
Jo Zeller
Dallara
F399 - Opel
Hallett
United States Formula Three Championship
2000.06.24
Adam Andretti
Dallara
F300 - Volkswagen
2000.06.25
Stuart Crow
Ralt
F303 - Volkswagen
Iffendic
Motocrossowe Mistrzostwa Świata 500cc
2000.06.25
Joël Smets
KTM
Lucenec
Motocrossowe Mistrzostwa Świata 250cc
2000.06.25
Claudio Federici
Yamaha
Nevskoye Koltso
Russian Formula Three Championship
2000.06.25
Maurizio Mediani
Dallara
F399 - FIAT
Nogaro
European Truck Racing Championship
2000.06.24
Alain Ferté
MAN
2000.06.24
Alain Ferté
MAN
2000.06.24
Lutz Bernau
MAN
2000.06.24
Lutz Bernau
MAN
2000.06.25
Harri Luostarinen
Caterpillar
2000.06.25
Harri Luostarinen
Caterpillar
2000.06.25
Noël Crozier
MAN
2000.06.25
Noël Crozier
MAN
Nürburgring
ADAC Ford Puma Cup
2000.06.25
Oliver Eichele
Ford
Puma Cup
Formula König
2000.06.22
Dirk Werner
24 Hours Nürburgring
2000.06.25
Bernd Mayländer
Michael Bartels
Uwe Alzen
Altfrid Heger
Porsche
911 GT3-R
ADAC Procar Series
2000.06.22
Franz Engstler
BMW
320i
2000.06.24
Franz Engstler
BMW
320i
Dunlop Tourenwagen Cup Light
2000.06.24
Frank Totz
Honda
Integra R
Pikes Peak
Indy Lights Panamericana
2000.06.24
Waldemar Coronas
Lola
T93/20 - Chrysler
Portland
FedEx Championship Series
2000.06.25
Gil de Ferran
Reynard
2K1 - Honda
CART Indy Lights Series
2000.06.25
Jason Bright
Lola
T97/20 - Buick
San Severino Marche
Motocrossowe Mistrzostwa Świata 125cc
2000.06.25
Thomas Traversini
Husqvarna
Sepang International Circuit
Japońskie Mistrzostwa Grand Touring (JGTC)
2000.06.25
Ukyo Katayama
Michael Krumm
Nissan
Skyline GT-R
Snetterton Motor Racing Circuit
British Superbike Championship
2000.06.25
Chris Walker
Suzuki
2000.06.25
John Reynolds
Ducati
TT Circuit Assen
Motocyklowe Mistrzostwa Świata - 500cc
2000.06.24
Alex Barros
Honda
NSR V4
Motocyklowe Mistrzostwa Świata - 250cc
2000.06.24
Tōru Ukawa
Honda
NSR
Motocyklowe Mistrzostwa Świata - 125cc
2000.06.24
Yōichi Ui
Derbi
Motocyklowe Mistrzostwa Europy - 125cc
2000.06.24
Diego Giugovaz
Aprilia
Motocyklowe Mistrzostwa Europy - 250cc
2000.06.24
Riccardo Chiarello
Aprilia
Mistrzostwa Europy Supersport 600
2000.06.24
Jan Hanson
Yamaha
Val-de-Vienne
French Formula 3 Championship
2000.06.24
Ryo Fukuda
Dallara
- Renault
2000.06.24
Jonathan Cochet
Dallara
- Renault
Vallecamonica
Mistrzostwa Europy Wyścigów Górskich
2000.06.25
Franz Tschager
Osella
PA20S - BMW
Rajd Hebros
European Rally Championship
2000.06.25
Dimitar Iliev
Ford
Escort RS Cosworth
Rajd Ypres
2000.06.25
Henrik Lundgaard
Toyota
Corolla WRC