Racing & Rally Winners Database
Home
Championships
Season 2024
Drivers
Manufacturers
Teams
Grand Prix
24 week of 2016
Next week
Previous week
Circuit/Rally
Championship
Date
Winers
Chassis
Anderstorp
Skandynawskie Mistrzostwa Samochodów Turystycznych (STCC)
2016.06.18
Johan Kristoffersson
SEAT
León STCC
2016.06.19
Daniel Haglöf
SEAT
León STCC
Formula STCC Nordic
2016.06.19
Linus Lundqvist
2016.06.19
Linus Lundqvist
Autodrom Most
Austria Formula 3 Cup
2016.06.18
Paolo Brajnik
Dallara
F308 - Volkswagen
2016.06.19
Sandro Zeller
Dallara
F308 - Mercedes
Škoda Octavia Cup
2016.06.18
Tomáš Pekař
Škoda
Octavia RS III Cup
2016.06.19
Gábor Tim
Škoda
Octavia RS III Cup
Baku City Circuit
Formula One World Championship
2016.06.19
Nico Rosberg
Mercedes
F1 W07 Hybrid
GP2 Series
2016.06.18
Antonio Giovinazzi
Dallara
GP2/11 - Mecachrome
2016.06.19
Antonio Giovinazzi
Dallara
GP2/11 - Mecachrome
Circuit de la Sarthe
World Endurance Championship
2016.06.19
Marc Lieb
Neel Jani
Romain Dumas
Porsche
919 Hybrid
24 Hours of Le Mans
2016.06.19
Marc Lieb
Romain Dumas
Neel Jani
Porsche
919 Hybrid
GT3 Le Mans Cup
2016.06.18
Viktor Shaitar
Aleksey Basov
Ferrari
488 GT3
Road to Le Mans
2016.06.18
Thomas Laurent
Alexandre Cougnaud
Ligier
JSP3 - Nissan
Croft Circuit
British Touring Car Championship (BTCC)
2016.06.19
Colin Turkington
Subaru
Levorg GT - Subaru/Mountune
2016.06.19
Rob Collard
BMW
125i M Sport - BMW/Neil Brown
2016.06.19
Ashley Sutton
MG6
GT - TOCA/Swindon
Porsche Carrera Cup Great Britain
2016.06.18
Dino Zamparelli
Porsche
911 GT3
2016.06.19
Dino Zamparelli
Porsche
911 GT3
F4 British Championship
2016.06.19
Zane Goddard
Mygale
F4 - Ford
2016.06.19
Luis Leeds
Mygale
F4 - Ford
2016.06.19
Devlin DeFrancesco
Mygale
F4 - Ford
Daytona
Global RallyCross
2016.06.18
Steve Arpin
Ford
Fiesta ST
2016.06.19
Tanner Foust
Volkswagen
Beetle
Enköping
World Enduro Championship E1
2016.06.19
Eero Remes
TM
2016.06.19
Nathan Watson
KTM
World Enduro Championship E2
2016.06.19
Matthew Phillips
Sherco
2016.06.19
Matthew Phillips
Sherco
World Enduro Championship E3
2016.06.19
Steve Holcombe
Beta
2016.06.19
Steve Holcombe
Beta
World Enduro Championship - Women
2016.06.19
Jane Daniels
Husqvarna
2016.06.19
Laia Sanz
KTM
EnduroGP World Championship
2016.06.19
Steve Holcombe
Beta
2016.06.19
Steve Holcombe
Beta
Gorjanci
Międzynarodowy Puchar Wyścigów Górskich
2016.06.19
Stefano Di Fulvio
Osella
PA9/90
Grobnik
Alpe Adria Superbike
2016.06.19
Marko Jerman
Yamaha
2016.06.19
Marko Jerman
Yamaha
Alpe Adria Superstock 1000
2016.06.18
Michal Prasek
BMW
2016.06.19
Michal Prasek
BMW
Alpe Adria Superstock 600
2016.06.18
David Juhasz
Honda
2016.06.19
David Juhasz
Honda
Alpe Adria Supersport / moto2
2016.06.18
Mitja Emili
Honda
2016.06.19
Marin Ivanov
Kawasaki
Alpe Adria 125GP / moto3
2016.06.18
Oliver König
Honda
2016.06.19
Oliver König
Honda
Hidden Valley Raceway
Porsche Carrera Cup Australia
2016.06.18
Alex Davison
Porsche
991 GT3 Cup
2016.06.19
David Wall
Porsche
991 GT3 Cup
2016.06.19
Alex Davison
Porsche
991 GT3 Cup
Międzynarodowe Mistrzostwa V8 Supercars
2016.06.18
Michael Caruso
Nissan
Altima L33
2016.06.19
Shane Van Gisbergen
Holden
VF Commodore
Hungaroring
Puchar Północnej Europy Formuły Renault 2.0
2016.06.18
Lando Norris
Tatuus
FR2.0/13 - Renault
2016.06.19
Jehan Daruvala
Tatuus
FR2.0/13 - Renault
Matterley Basin
Mistrzostwa Świata MXGP
2016.06.19
Tim Gajser
Honda
Mistrzostwa Świata MX2
2016.06.19
Jeffrey Herlings
KTM
Mercedes
Południwoamerykańska Formuła 4
2016.06.19
Juan Manuel Casella
Signatech
- FPT
2016.06.19
Juan Manuel Casella
Signatech
- FPT
Misano World Circuit Marco Simoncelli
Superbike World Championship
2016.06.18
Jonathan Rea
Kawasaki
ZX-10R
2016.06.19
Jonathan Rea
Kawasaki
ZX-10R
Supersport World Championship
2016.06.19
Kenan Sofuoğlu
Kawasaki
ZX-6R
Superstock 1000 Cup
2016.06.19
Lucas Mahias
Yamaha
YZF R1
European Junior Cup
2016.06.19
Hannes Soomer
Honda
Motorsport Arena Oschersleben
ADAC Formula 4
2016.06.18
Joseph Mawson
Tatuus
F4-T014 - Abarth
2016.06.19
Joseph Mawson
Tatuus
F4-T014 - Abarth
2016.06.19
Kim-Luis Schramm
Tatuus
F4-T014 - Abarth
TCR International Series
2016.06.19
Mat'o Homola
SEAT
León TCR
2016.06.19
Pepe Oriola
SEAT
León TCR
Deutscher Tourenwagen Cup
2016.06.18
Heiko Hammel
Ford
Fiesta ST
2016.06.19
Heiko Hammel
Ford
Fiesta ST
ADAC TCR German Series
2016.06.19
Dominik Fugel
Honda
Civic TCR
2016.06.19
Josh Files
SEAT
León Cup Racer
Nürburgring
DMV Tourenwagen Challenge
2016.06.18
Fabian Plentz
Audi
R8 LMS Ultra
2016.06.19
Fabian Plentz
Audi
R8 LMS Ultra
Pannonia-ring
Porsche GT3 Cup Challenge Central Europe
2016.06.18
Piotr Parys
Porsche
911
2016.06.19
Marcin Jedliński
Porsche
911
Rijeka
Sidecar World Championship
2016.06.19
Markus Schlosser
LCR
- Suzuki
2016.06.19
Markus Schlosser
LCR
- Suzuki
Slovakia Ring
Touring Car Endurance Series
2016.06.16
Andrej Studenic
Zdeno Mikulasko
Miroslav Konopka
Matej Konopka
Miro Horňák
SEAT
León Cup Racer
2016.06.16
Nikt nie wystartował w wyścigu / brak zgłoszeń
Suzuka International Racing Course
All-Japan Formula 3
2016.06.13
Mitsunori Takaboshi
Dallara
F312 - Volkswagen
Zhuhai International Circuit
Formuła Masters China
2016.06.18
Aidan Read
Tatuus
FA010 - Volkswagen
2016.06.18
Philip Hamprecht
Tatuus
FA010 - Volkswagen
2016.06.19
Philip Hamprecht
Tatuus
FA010 - Volkswagen
Rajd Donegalu
Rajdowe Trofeum Środkowoeuropejskie
2016.06.19
Keith Cronin
Citroën
DS3 R5
Rajd Hustopece
2016.06.18
Jan Kopecký
Škoda
Fabia R5
Rajd Queensland
Asia-Pacific Rally Championship
2016.06.19
Gaurav Gill
Škoda
Fabia R5