Statystyki sezonu 2017:

Kierowcy z największą ilością zwycięstw:

1. Wielka Brytania Jonathan Rea (14)

2. Wielka Brytania Enaam Ahmed (14)

3. Szwecja Johan Kristoffersson (12)

4. Republika Czeska Adam Lacko (12)

5. Wielka Brytania Harrison Scott (12)

6. Szwecja Hugo Nerman (11)

7. Australia Calan Williams (11)

8. Wielka Brytania Josh Files (11)

9. Wielka Brytania Bradley Freeman (10)

10. Hiszpania Joan Mir (10)

Pełna lista zwycięzców

Narody z największą ilością zwycięstw:

1. Wielka Brytania Wielka Brytania (390)

2. Francja Francja (221)

3. Niemcy Niemcy (186)

4. Włochy Włochy (174)

5. Stany Zjednoczone Stany Zjednoczone (129)

6. Hiszpania Hiszpania (108)

7. Chińska Republika Ludowa Chińska Republika Ludowa (108)

8. Australia Australia (81)

9. Szwajcaria Szwajcaria (80)

10. Szwecja Szwecja (75)

Pełna lista

Producenci z największą ilością zwycięstw:

1. Włochy Dallara (232)

2. Włochy Tatuus (160)

3. Japonia Honda (94)

4. Niemcy Porsche (93)

5. Niemcy Audi (85)

6. Stany Zjednoczone Ford (72)

7. Austria KTM (69)

8. Niemcy Mercedes-Benz (68)

9. Włochy Ferrari (55)

10. Francja Mygale (51)

Pełna lista zwycięzców

Kalendarz wyścigowy

Tydzień Data Wyścigi i rajdy Uzupełnione wyniki
01 01.02 - 01.08 12
02 01.09 - 01.15 29
03 01.16 - 01.22 14
04 01.23 - 01.29 19
05 01.30 - 02.05 9
06 02.06 - 02.12 15
07 02.13 - 02.19 9
08 02.20 - 02.26 8
09 02.27 - 03.05 6
10 03.06 - 03.12 27
11 03.13 - 03.19 29
12 03.20 - 03.26 14
13 03.27 - 04.02 55
14 04.03 - 04.09 54
15 04.10 - 04.16 35
16 04.17 - 04.23 59
17 04.24 - 04.30 53
18 05.01 - 05.07 84
19 05.08 - 05.14 53
20 05.15 - 05.21 76
21 05.22 - 05.28 61
22 05.29 - 06.04 34
23 06.05 - 06.11 70
24 06.12 - 06.18 42
25 06.19 - 06.25 60
26 06.26 - 07.02 92
27 07.03 - 07.09 46
28 07.10 - 07.16 52
29 07.17 - 07.23 34
30 07.24 - 07.30 57
31 07.31 - 08.06 40
32 08.07 - 08.13 28
33 08.14 - 08.20 54
34 08.21 - 08.27 63
35 08.28 - 09.03 61
36 09.04 - 09.10 38
37 09.11 - 09.17 89
38 09.18 - 09.24 76
39 09.25 - 10.01 39
40 10.02 - 10.08 57
41 10.09 - 10.15 39
42 10.16 - 10.22 55
43 10.23 - 10.29 26
44 10.30 - 11.05 15
45 11.06 - 11.12 26
46 11.13 - 11.19 20
47 11.20 - 11.26 14
48 11.27 - 12.03 3
49 12.04 - 12.10 4

Mistrzowie sezonu 2017:

Seria wyścigowa/rajdowa Mistrz
Toyota Racing Series Australia Thomas Randle
Formuła MRF Challenge 2000 Wielka Brytania Harrison Newey
Formuła Gulf Academy Polska Alex Karkosik
Emiracka Formuła 4 Południowa Afryka Jonathan Aberdein
TCR Middle East Series Wielka Brytania Josh Files
Tajlandzkie Mistrzostwa Samochodów Turystycznych TCR Holandia Carlo van Dam
Andros Trophy Francja Jean-Baptiste Dubourg
Azjatycka Seria Le Mans (GT Cup) Japonia Shinyo Sano
Azjatycka Seria Le Mans (GT Cup) Japonia Takuma Aoki
Azjatycka Seria Le Mans (LMP2) Włochy Andrea Roda
Azjatycka Seria Le Mans (LMP3) Wielka Brytania Nigel Moore
Azjatycka Seria Le Mans (LMP3) Wielka Brytania Philip Hanson
Azjatycka Seria Le Mans (CN) Japonia Kenji Abe
Azjatycka Seria Le Mans (CN) Japonia Akihiro Asai
Azjatycka Seria Le Mans (CN) Chińska Republika Ludowa Qin Tianqi
Azjatycka Seria Le Mans (CN) Tajlandia Tira Sosothikul
Azjatycka Seria Le Mans (CN) Tajlandia Medhapan Sundaradeja
Azjatycka Seria Le Mans (GT) Włochy Michele Rugolo
NACAM Formuła 4 Stany Zjednoczone Calvin Ming
Formuła STCC Nordic Szwecja Hugo Nerman
IndyCar Indy Lights Stany Zjednoczone Kyle Kaiser
Pro Mazda Brazylia Victor Franzoni
USAC Formuła Ford 2000 Stany Zjednoczone Oliver Askew
Academy Trophy Belgia Xavier Handsaeme
Skandynawskie Mistrzostwa Samochodów Turystycznych TCR Szwecja Robert Dahlgren
Mistrzostwa Europy Wyścigów Górskich (Cat. I) Austria Tessitore
Mistrzostwa Europy Wyścigów Górskich (Cat. II) Włochy Simone Faggioli
Mistrzostwa Świata Baja - Motocykle Włochy Alessandro Ruoso
Mistrzostwa Świata Baja - Quady Portugalia Arnaldo Martins
Mistrzostwa Świata MXGP Włochy Antonio Cairoli
Mistrzostwa Świata MX2 Łotwa Pauls Jonass
Rajdowe Mistrzostwa Bliskiego Wschodu Katar Nasser Al-Attiyah
GT4 European Series Puchar północny (Silver) Holandia Ricardo van der Ende
GT4 European Series Puchar północny (Silver) Holandia Max Koebolt
GT4 European Series Puchar północny (Pro-Am) Holandia Luc Braams
GT4 European Series Puchar północny (Pro-Am) Holandia Duncan Huisman
GT4 European Series Puchar północny (Am) Włochy Giuseppe Ghezzi
Blancpain GT Series Sprint Cup Wielka Brytania Stuart Leonard
Blancpain GT Series Sprint Cup Holandia Robin Frijns
Blancpain GT Series Sprint Cup (Pro-Am) Niemcy Daniel Keilwitz
Blancpain GT Series Sprint Cup (Pro-Am) Niemcy Alexander Mattschull
Blancpain GT Series Sprint Cup (Silver) Niemcy Fabian Schiller
Blancpain GT Series Sprint Cup (Silver) Holandia Jules Szymkowiak
Blancpain GT Series Sprint Cup (Am) Stany Zjednoczone Stephen Earle
Blancpain GT Series Sprint Cup (Am) Południowa Afryka David Perel
Red Bull MotoGP Rookies Cup Japonia Kazuki Masaki
BRDC Brytyjska Formuła 3 Wielka Brytania Enaam Ahmed
Motocyklowe Mistrzostwa Świata Długodystansowe Włochy Niccolo Canepa
Motocyklowe Mistrzostwa Świata Długodystansowe Hiszpania David Checa
Kartingowe Mistrzostwa Europy (KZ2) Niemcy Leon Köhler
Formuła E Brazylia Lucas di Grassi
Formuła Masters China Nowa Zelandia Taylor Cockerton
Blancpain Endurance Series Włochy Mirko Bortolotti
Blancpain Endurance Series Włochy Andrea Caldarelli
Blancpain Endurance Series Niemcy Christian Engelhart
Blancpain Endurance Series (Pro-Am) Wielka Brytania Jonathan Adam
Blancpain Endurance Series (Pro-Am) Oman Ahmad Al Harthy
Blancpain Endurance Series (Am) Belgia Jacques Duyver
Blancpain Endurance Series (Am) Południowa Afryka David Perel
Blancpain Endurance Series (Am) Włochy Marco Zanuttini
Kartingowe Mistrzostwa Europy (OK) Maroko Sami Taoufik
Kartingowe Mistrzostwa Europy (OK Junior) Wielka Brytania Jonny Edgar
Kartingowe Mistrzostwa Europy (KZ) Włochy Paolo De Conto
Kartingowe Mistrzostwa Świata (KZ) Włochy Paolo De Conto
Francuska Formuła 4 Francja Arthur Rougier
Brytyjskie Mistrzostwa Superbike Wielka Brytania Leon Haslam
ADAC GT Masters Francja Jules Gounon
ADAC Formuła 4 Estonia Jüri Vips
ADAC TCR German Series Wielka Brytania Josh Files
Tajlandzkie Mistrzostwa Samochodów Turystycznych TCR Tajlandia Pasarit Promsombat
United SportsCar Championship (P) Stany Zjednoczone Jordan Taylor
United SportsCar Championship (P) Stany Zjednoczone Ricky Taylor
United SportsCar Championship (PC) Stany Zjednoczone James French
United SportsCar Championship (PC) Meksyk Patricio O'Ward
United SportsCar Championship (GTLM) Hiszpania Antonio García
United SportsCar Championship (GTLM) Dania Jan Magnussen
United SportsCar Championship (GTD) Włochy Alessandro Balzan
United SportsCar Championship (GTD) Dania Christina Nielsen
United SportsCar Championship (P') Portugalia Filipe Albuquerque
United SportsCar Championship (P') Portugalia João Barbosa
United SportsCar Championship (P') Brazylia Christian Fittipaldi
United SportsCar Championship (PC') Stany Zjednoczone James French
United SportsCar Championship (PC') Stany Zjednoczone Kyle Masson
United SportsCar Championship (PC') Meksyk Patricio O'Ward
United SportsCar Championship (GTLM') Francja Patrick Pilet
United SportsCar Championship (GTLM') Niemcy Dirk Werner
United SportsCar Championship (GTD') Holandia Jeroen Bleekemolen
United SportsCar Championship (GTD') Niemcy Mario Farnbacher
United SportsCar Championship (GTD') Stany Zjednoczone Ben Keating
Puchar Północnej Europy Formuły Renault 2.0 Maroko Michael Benyahia
DTM Niemcy René Rast
Audi TT Sport Cup Wielka Brytania Philip Ellis
Mistrzostwa Europy Formuły 3 Wielka Brytania Lando Norris
Blancpain GT Series Asia (GT3) Wielka Brytania Hunter Abbott
Blancpain GT Series Asia (GT4) Francja Jean-Marc Merlin
Blancpain GT Series Asia (GT4) Hong Kong Frank Yu
Blancpain GT Series Asia (Pro-Am) Wielka Brytania Hunter Abbott
Blancpain GT Series Asia (Silver) Hong Kong Marchy Lee
Blancpain GT Series Asia (Silver) Hong Kong Shaun Thong
Blancpain GT Series Asia (Am) Chińska Republika Ludowa James Cai
Blancpain GT Series Asia (Am) Malezja Kenneth Lim
Mistrzostwa Europy Samochodów Ciężarowych Republika Czeska Adam Lacko
All-Japan Formula 3 Japonia Mitsunori Takaboshi
Mistrzostwa Świata EnduroGP Wielka Brytania Steve Holcombe
Mistrzostwa Świata Enduro E2 Hiszpania Josep Garcia
Mistrzostwa Świata Enduro - Junior Wielka Brytania Bradley Freeman
Kartingowe Mistrzostwa Świata (OK) Wielka Brytania Danny Keirle
Kartingowe Mistrzostwa Świata (OK Junior) Wielka Brytania Dexter Patterson
Brytyjskie Mistrzostwa Samochodów Turystycznych (BTCC) Wielka Brytania Ashley Sutton
Porsche Carrera Cup Wielka Brytania Irlandia Charlie Eastwood
Brytyjskie Mistrzostwa F4 Wielka Brytania Jamie Caroline
Supersport 300 Hiszpania Marc Garcia
Międzynarodowy Puchar Wyścigów Górskich (Cat I) Włochy Gabriella Pedroni
Międzynarodowy Puchar Wyścigów Górskich (Cat II) Republika Czeska Vaclav Janik
Międzynarodowy Puchar Wyścigów Górskich (Cat III) Austria Karl Schagerl
Europejskie Mistrzostwa Rallycross (SC) Szwecja Anton Marklund
Europejskie Mistrzostwa Rallycross (S1600) Węgry Krisztián Szabó
Europejskie Mistrzostwa Rallycross (TC) Norwegia Lars Øivind Enerberg
Formuła 2 Monako Charles Leclerc
GP3 Wielka Brytania George Russell
Puchar Europy Samochodów Turystycznych Republika Czeska Petr Fulín
Australijski Puchar Carrera Australia David Wall
Włoska Formuła 4 Nowa Zelandia Marcus Armstrong
IndyCar Series Stany Zjednoczone Josef Newgarden
TCR Asia Series Tajlandia Kantadhee Kusiri
Rajdowe Mistrzostwa Świata Francja Sébastien Ogier
Rajdowe Mistrzostwa Świata Juniorów Hiszpania Nil Solans
Rajdowe Mistrzostwa Europy Polska Kajetan Kajetanowicz
ERC2 Węgry Tibor Érdi
ERC3 Wielka Brytania Chris Ingram
ERC Junior Wielka Brytania Chris Ingram
Mistrzostwa Europy Speedway Łotwa Andžejs Ļebedevs
Moto2 Włochy Franco Morbidelli
Moto3 Hiszpania Joan Mir
GT4 European Series Puchar południowy (Pro-Am) Francja Mike Parisy
GT4 European Series Puchar południowy (Pro-Am) Francja Gilles Vannelet
GT4 European Series Puchar południowy (Am) Francja Stéphane Tribaudini
NASCAR Whelen Euro Series (Elite 1) Izrael Alon Day
NASCAR Whelen Euro Series (Elite 2) Francja Thomas Ferrando
Mistrzostwa Świata Cross-Country - Motocykle Chile Pablo Quintanilla
Puchar Świata Cross-Country - Junior Polska Maciej Giemza
Puchar Świata Cross-Country - Quady Holandia Kees Koolen
Puchar Świata w rajdach Cross-Country Katar Nasser Al-Attiyah
Europejska Seria Le Mans (LMP2) Meksyk Memo Rojas
Europejska Seria Le Mans (LMP2) Francja Léo Roussel
Europejska Seria Le Mans (LMP3) Stany Zjednoczone John Falb
Europejska Seria Le Mans (LMP3) Stany Zjednoczone Sean Rayhall
Europejska Seria Le Mans (GTE) Wielka Brytania Jody Fannin
Europejska Seria Le Mans (GTE) Wielka Brytania Robert Smith
Australijska Formuła 3 Australia Calan Williams
SMP Formuła 4 Dania Christian Lundgaard
F2 Italian Trophy Włochy Riccardo Ponzio
Mistrzostwa Świata Enduro - Kobiety Niemcy Maria Franke
Rajdowe Mistrzostwa Afryki Kenia Baryan Manvir Singh
Trofeum Europy TCR Francja Aurélien Comte
International GT Open Włochy Giovanni Venturini
International GT Open (Pro-Am) Wielka Brytania Shaun Balfe
International GT Open (Pro-Am) Wielka Brytania Rob Bell
International GT Open (Am) Portugalia António Coimbra
International GT Open (Am) Portugalia Luis Silva
Euroformula Open (Euroformula Open) Wielka Brytania Harrison Scott
Euroformula Open (Hiszpańska F3) Kanada Devlin DeFrancesco
Formuła Renault 2.0 Eurocup Francja Sacha Fenestraz
Speedway Grand Prix Australia Jason Doyle
Mistrzostwa Świata Formuły 1 Wielka Brytania Lewis Hamilton
R-GT Cup Francja Romain Dumas