Martini Racing

Kraj:Germany Germany

Ilość zwycięstw:53 (w tym 47 w Mistrzostwach Świata)

Zwycięstwa w poszczególnych seriach

LP >Seria Sezony Zwycięstwa
1 24 Hours of Le Mans http://racingrecords.eu/series/93/season/1970/24-hours-of-le-mans - http://racingrecords.eu/series/93/season/1971/24-hours-of-le-mans 2
2 Międzynarodowe Mistrzostwa Producentów http://racingrecords.eu/series/13/season/1971/miedzynarodowe-mistrzostwa-producentow - http://racingrecords.eu/series/13/season/1984/miedzynarodowe-mistrzostwa-producentow 45
3 Formula One World Championship http://racingrecords.eu/series/11/season/1975/formula-one-world-championship - http://racingrecords.eu/series/11/season/1975/formula-one-world-championship 2
4 Trans-Am Series http://racingrecords.eu/series/299/season/1976/trans-am-series - http://racingrecords.eu/series/299/season/1977/trans-am-series 2
5 Deutsche Rennsport Meisterschaft http://racingrecords.eu/series/305/season/1977/deutsche-rennsport-meisterschaft - http://racingrecords.eu/series/305/season/1977/deutsche-rennsport-meisterschaft 1
6 World Rally Championship http://racingrecords.eu/series/19/season/1983/world-rally-championship - http://racingrecords.eu/series/19/season/1992/world-rally-championship 28
7 Mistrzostwa Europy Długodystansowe http://racingrecords.eu/series/17/season/1983/mistrzostwa-europy-dlugodystansowe - http://racingrecords.eu/series/17/season/1983/mistrzostwa-europy-dlugodystansowe 1
8 1000 km Kyalami http://racingrecords.eu/series/329/season/1984/1000-km-kyalami - http://racingrecords.eu/series/329/season/1984/1000-km-kyalami 1
9 European Rally Championship http://racingrecords.eu/series/14/season/1992/european-rally-championship - http://racingrecords.eu/series/14/season/1992/european-rally-championship 2
10 Asia-Pacific Rally Championship http://racingrecords.eu/series/77/season/1992/asia-pacific-rally-championship - http://racingrecords.eu/series/77/season/1992/asia-pacific-rally-championship 1