Schnitzer

Kraj:Niemcy Niemcy

Ilość zwycięstw:165 (w tym 28 w Mistrzostwach Świata)

Zdobyte mistrzowstwa

Zwycięstwa w poszczególnych seriach

LP >Seria Sezony Zwycięstwa
1 Niemiecka Formuła 3 http://racingrecords.eu/series/53/season/1971/niemiecka-formula-3 - http://racingrecords.eu/series/53/season/1971/niemiecka-formula-3 1
2 Mistrzostwa Europy Samochodów Turystycznych http://racingrecords.eu/series/16/season/1971/mistrzostwa-europy-samochodow-turystycznych - http://racingrecords.eu/series/16/season/2004/mistrzostwa-europy-samochodow-turystycznych 35
3 DRM http://racingrecords.eu/series/305/season/1975/drm - http://racingrecords.eu/series/305/season/1981/drm 9
4 Mistrzostwa Świata Producentów http://racingrecords.eu/series/13/season/1976/mistrzostwa-swiata-producentow - http://racingrecords.eu/series/13/season/1976/mistrzostwa-swiata-producentow 2
5 24 godziny Spa http://racingrecords.eu/series/422/season/1985/24-godziny-spa - http://racingrecords.eu/series/422/season/1990/24-godziny-spa 4
6 Mistrzostwa Świata Samochodów Turystycznych http://racingrecords.eu/series/20/season/1987/mistrzostwa-swiata-samochodow-turystycznych - http://racingrecords.eu/series/20/season/2009/mistrzostwa-swiata-samochodow-turystycznych 26
7 Mistrzostwa Azji i Pacyfiku Samochodów Turystycznych http://racingrecords.eu/series/96/season/1988/mistrzostwa-azji-i-pacyfiku-samochodow-turystycznych - http://racingrecords.eu/series/96/season/1994/mistrzostwa-azji-i-pacyfiku-samochodow-turystycznych 4
8 DTM http://racingrecords.eu/series/81/season/1988/dtm - http://racingrecords.eu/series/81/season/2015/dtm 27
9 24 godziny Nürburgring http://racingrecords.eu/series/316/season/1991/24-godziny-nurburgring - http://racingrecords.eu/series/316/season/2010/24-godziny-nurburgring 5
10 Włoskie Mistrzostwa Superturismo http://racingrecords.eu/series/416/season/1988/wloskie-mistrzostwa-superturismo - http://racingrecords.eu/series/416/season/1992/wloskie-mistrzostwa-superturismo 23
11 Brytyjskie Mistrzostwa Samochodów Turystycznych (BTCC) http://racingrecords.eu/series/127/season/1993/brytyjskie-mistrzostwa-samochodow-turystycznych-btcc - http://racingrecords.eu/series/127/season/1996/brytyjskie-mistrzostwa-samochodow-turystycznych-btcc 18
12 Super Tourenwagen Cup http://racingrecords.eu/series/41/season/1995/super-tourenwagen-cup - http://racingrecords.eu/series/41/season/1998/super-tourenwagen-cup 11
13 Le Mans Endurance Series http://racingrecords.eu/series/43/season/2001/le-mans-endurance-series - http://racingrecords.eu/series/43/season/2001/le-mans-endurance-series 1
14 American Le Mans Series http://racingrecords.eu/series/42/season/2001/american-le-mans-series - http://racingrecords.eu/series/42/season/2001/american-le-mans-series 1
15 Intercontinental Le Mans Cup http://racingrecords.eu/series/45/season/2010/intercontinental-le-mans-cup - http://racingrecords.eu/series/45/season/2010/intercontinental-le-mans-cup 1
16 ADAC GT Masters http://racingrecords.eu/series/128/season/2017/adac-gt-masters - http://racingrecords.eu/series/128/season/2017/adac-gt-masters 1