Joest Racing

Kraj:Niemcy Niemcy

Ilość zwycięstw:93 (w tym 22 w Mistrzostwach Świata)

Zdobyte mistrzowstwa

Zwycięstwa w poszczególnych seriach

LP >Seria Sezony Zwycięstwa
1 9 godzin Kyalami http://racingrecords.eu/series/329/season/1973/9-godzin-kyalami - http://racingrecords.eu/series/329/season/1981/9-godzin-kyalami 2
2 Południowoafrykańskie Mistrzostwa Springbok http://racingrecords.eu/series/216/season/1973/poludniowoafrykanskie-mistrzostwa-springbok - http://racingrecords.eu/series/216/season/1973/poludniowoafrykanskie-mistrzostwa-springbok 1
3 Mistrzostwa Europy Grand Touring http://racingrecords.eu/series/18/season/1976/mistrzostwa-europy-grand-touring - http://racingrecords.eu/series/18/season/1976/mistrzostwa-europy-grand-touring 1
4 IMSA GT Championship http://racingrecords.eu/series/373/season/1980/imsa-gt-championship - http://racingrecords.eu/series/373/season/1993/imsa-gt-championship 3
5 DRM http://racingrecords.eu/series/305/season/1981/drm - http://racingrecords.eu/series/305/season/1985/drm 14
6 Mistrzostwa Świata Długodystansowe http://racingrecords.eu/series/13/season/1976/mistrzostwa-swiata-dlugodystansowe - http://racingrecords.eu/series/13/season/1989/mistrzostwa-swiata-dlugodystansowe 14
7 Mistrzostwa Europy Długodystansowe http://racingrecords.eu/series/17/season/1983/mistrzostwa-europy-dlugodystansowe - http://racingrecords.eu/series/17/season/1983/mistrzostwa-europy-dlugodystansowe 2
8 24 godziny Le Mans http://racingrecords.eu/series/93/season/1984/24-godziny-le-mans - http://racingrecords.eu/series/93/season/2014/24-godziny-le-mans 12
9 Japońskie Mistrzostwa Sportowych Prototypów http://racingrecords.eu/series/275/season/1986/japonskie-mistrzostwa-sportowych-prototypow - http://racingrecords.eu/series/275/season/1986/japonskie-mistrzostwa-sportowych-prototypow 1
10 Supercup http://racingrecords.eu/series/129/season/1986/supercup - http://racingrecords.eu/series/129/season/1989/supercup 7
11 DTM http://racingrecords.eu/series/81/season/1996/dtm - http://racingrecords.eu/series/81/season/1996/dtm 3
12 American Le Mans Series http://racingrecords.eu/series/42/season/2000/american-le-mans-series - http://racingrecords.eu/series/42/season/2013/american-le-mans-series 32
13 Le Mans Endurance Series http://racingrecords.eu/series/43/season/2001/le-mans-endurance-series - http://racingrecords.eu/series/43/season/2010/le-mans-endurance-series 6
14 Intercontinental Le Mans Cup http://racingrecords.eu/series/45/season/2011/intercontinental-le-mans-cup - http://racingrecords.eu/series/45/season/2011/intercontinental-le-mans-cup 1
15 Mistrzostwa Świata Długodystansowe http://racingrecords.eu/series/46/season/2012/mistrzostwa-swiata-dlugodystansowe - http://racingrecords.eu/series/46/season/2014/mistrzostwa-swiata-dlugodystansowe 13