Audi Sport

Kraj:Germany Germany

Ilość zwycięstw:66 (w tym 28 w Mistrzostwach Świata)

Zwycięstwa w poszczególnych seriach

LP >Seria Sezony Zwycięstwa
1 World Rally Championship http://racingrecords.eu/series/19/season/1981/world-rally-championship - http://racingrecords.eu/series/19/season/1987/world-rally-championship 43
2 European Rally Championship http://racingrecords.eu/series/14/season/1981/european-rally-championship - http://racingrecords.eu/series/14/season/1988/european-rally-championship 8
3 African Rally Championship http://racingrecords.eu/series/268/season/1984/african-rally-championship - http://racingrecords.eu/series/268/season/1984/african-rally-championship 1
4 Trans-Am Series http://racingrecords.eu/series/299/season/1988/trans-am-series - http://racingrecords.eu/series/299/season/1988/trans-am-series 8
5 IMSA GT Championship http://racingrecords.eu/series/373/season/1989/imsa-gt-championship - http://racingrecords.eu/series/373/season/1989/imsa-gt-championship 7
6 DTM http://racingrecords.eu/series/81/season/1991/dtm - http://racingrecords.eu/series/81/season/1992/dtm 7
7 World Touring Car Cup http://racingrecords.eu/series/40/season/1995/world-touring-car-cup - http://racingrecords.eu/series/40/season/1995/world-touring-car-cup 1
8 Super Tourenwagen Cup http://racingrecords.eu/series/41/season/1995/super-tourenwagen-cup - http://racingrecords.eu/series/41/season/1995/super-tourenwagen-cup 2
9 24 Hours of Le Mans http://racingrecords.eu/series/93/season/2007/24-hours-of-le-mans - http://racingrecords.eu/series/93/season/2010/24-hours-of-le-mans 3
10 World Endurance Championship http://racingrecords.eu/series/46/season/2015/world-endurance-championship - http://racingrecords.eu/series/46/season/2016/world-endurance-championship 4
11 VLN Langstreckenmeisterschaft Nürburgring http://racingrecords.eu/series/263/season/2015/vln-langstreckenmeisterschaft-nurburgring - http://racingrecords.eu/series/263/season/2015/vln-langstreckenmeisterschaft-nurburgring 1