Toyota

Kraj:Japan Japan

Ilość zwycięstw:124 (w tym 108 w Mistrzostwach Świata)

Zdobyte mistrzowstwa

Zwycięstwa w poszczególnych seriach

LP >Seria Sezony Zwycięstwa
1 World Rally Championship http://racingrecords.eu/series/19/season/1982/world-rally-championship - http://racingrecords.eu/series/19/season/2022/world-rally-championship 76
2 African Rally Championship http://racingrecords.eu/series/268/season/1983/african-rally-championship - http://racingrecords.eu/series/268/season/1986/african-rally-championship 5
3 European Rally Championship http://racingrecords.eu/series/14/season/1988/european-rally-championship - http://racingrecords.eu/series/14/season/1989/european-rally-championship 3
4 Asia-Pacific Rally Championship http://racingrecords.eu/series/77/season/1989/asia-pacific-rally-championship - http://racingrecords.eu/series/77/season/2019/asia-pacific-rally-championship 8
5 24 Hours of Le Mans http://racingrecords.eu/series/93/season/1999/24-hours-of-le-mans - http://racingrecords.eu/series/93/season/1999/24-hours-of-le-mans 1
6 World Endurance Championship http://racingrecords.eu/series/46/season/2012/world-endurance-championship - http://racingrecords.eu/series/46/season/2022/world-endurance-championship 35
7 Puchar Świata w rajdach Cross-Country http://racingrecords.eu/series/151/season/2019/puchar-swiata-w-rajdach-cross-country - http://racingrecords.eu/series/151/season/2020/puchar-swiata-w-rajdach-cross-country 2
8 GT4 European Series http://racingrecords.eu/series/71/season/2021/gt4-european-series - http://racingrecords.eu/series/71/season/2021/gt4-european-series 4
9 World Rally Championship-2 http://racingrecords.eu/series/24/season/2022/world-rally-championship-2 - http://racingrecords.eu/series/24/season/2022/world-rally-championship-2 2