Aston Martin Ltd.

Kraj:Wielka Brytania Wielka Brytania

Ilość zwycięstw:56 (w tym 40 w Mistrzostwach Świata)

Zdobyte mistrzowstwa

Zwycięstwa w poszczególnych seriach

LP >Seria Sezony Zwycięstwa
1 Mistrzostwa Świata Sports Cars http://racingrecords.eu/series/13/season/1953/mistrzostwa-swiata-sports-cars - http://racingrecords.eu/series/13/season/1953/mistrzostwa-swiata-sports-cars 1
2 Mistrzostwa FIA GT http://racingrecords.eu/series/48/season/2005/mistrzostwa-fia-gt - http://racingrecords.eu/series/48/season/2005/mistrzostwa-fia-gt 1
3 American Le Mans Series http://racingrecords.eu/series/42/season/2005/american-le-mans-series - http://racingrecords.eu/series/42/season/2011/american-le-mans-series 7
4 GT4 European Series http://racingrecords.eu/series/71/season/2007/gt4-european-series - http://racingrecords.eu/series/71/season/2011/gt4-european-series 2
5 24 godziny Le Mans http://racingrecords.eu/series/93/season/2007/24-godziny-le-mans - http://racingrecords.eu/series/93/season/2017/24-godziny-le-mans 3
6 Azjatycka Seria Le Mans http://racingrecords.eu/series/44/season/2009/azjatycka-seria-le-mans - http://racingrecords.eu/series/44/season/2009/azjatycka-seria-le-mans 1
7 Blancpain Endurance Series http://racingrecords.eu/series/69/season/2013/blancpain-endurance-series - http://racingrecords.eu/series/69/season/2015/blancpain-endurance-series 2
8 Mistrzostwa Świata Długodystansowe http://racingrecords.eu/series/46/season/2012/mistrzostwa-swiata-dlugodystansowe - http://racingrecords.eu/series/46/season/2018-19/mistrzostwa-swiata-dlugodystansowe 38
9 Europejska Seria Le Mans http://racingrecords.eu/series/43/season/2016/europejska-seria-le-mans - http://racingrecords.eu/series/43/season/2016/europejska-seria-le-mans 2