Volkswagen Motorsport

Kraj:Germany Germany

Ilość zwycięstw:79 (w tym 52 w Mistrzostwach Świata)

Zwycięstwa w poszczególnych seriach

LP >Seria Sezony Zwycięstwa
1 Niemiecka Formuła 3 http://racingrecords.eu/series/53/season/1982/niemiecka-formula-3 - http://racingrecords.eu/series/53/season/1992/niemiecka-formula-3 6
2 Mistrzostwa Europy Formuły 3 http://racingrecords.eu/series/30/season/1983/mistrzostwa-europy-formuly-3 - http://racingrecords.eu/series/30/season/1984/mistrzostwa-europy-formuly-3 7
3 Macau Grand Prix - Formula 3 http://racingrecords.eu/series/59/season/1984/macau-grand-prix-formula-3 - http://racingrecords.eu/series/59/season/1984/macau-grand-prix-formula-3 1
4 EFDA Formuła 3 Euro Series http://racingrecords.eu/series/57/season/1987/efda-formula-3-euro-series - http://racingrecords.eu/series/57/season/1987/efda-formula-3-euro-series 1
5 World Rally Championship http://racingrecords.eu/series/19/season/1987/world-rally-championship - http://racingrecords.eu/series/19/season/2016/world-rally-championship 44
6 European Rally Championship http://racingrecords.eu/series/14/season/1987/european-rally-championship - http://racingrecords.eu/series/14/season/1991/european-rally-championship 6
7 Puchar Świata w rajdach Cross-Country http://racingrecords.eu/series/151/season/2005/puchar-swiata-w-rajdach-cross-country - http://racingrecords.eu/series/151/season/2008/puchar-swiata-w-rajdach-cross-country 6
8 World Rallycross Championship http://racingrecords.eu/series/97/season/2017/world-rallycross-championship - http://racingrecords.eu/series/97/season/2017/world-rallycross-championship 8