ROAL Motorsport

Kraj:Wielka Brytania Wielka Brytania

Ilość zwycięstw:53 (w tym 13 w Mistrzostwach Świata)

Zdobyte mistrzowstwa

Zwycięstwa w poszczególnych seriach

LP >Seria Sezony Zwycięstwa
1 Mistrzostwa Europy Super Touring http://racingrecords.eu/series/16/season/2001/mistrzostwa-europy-super-touring - http://racingrecords.eu/series/16/season/2001/mistrzostwa-europy-super-touring 4
2 Włoskie Mistrzostwa Superturismo http://racingrecords.eu/series/416/season/2005/wloskie-mistrzostwa-superturismo - http://racingrecords.eu/series/416/season/2006/wloskie-mistrzostwa-superturismo 12
3 Puchar Europy Samochodów Turystycznych http://racingrecords.eu/series/74/season/2005/puchar-europy-samochodow-turystycznych - http://racingrecords.eu/series/74/season/2005/puchar-europy-samochodow-turystycznych 1
4 Mistrzostwa Świata Samochodów Turystycznych http://racingrecords.eu/series/20/season/2005/mistrzostwa-swiata-samochodow-turystycznych - http://racingrecords.eu/series/20/season/2016/mistrzostwa-swiata-samochodow-turystycznych 13
5 Superstars Series http://racingrecords.eu/series/130/season/2008/superstars-series - http://racingrecords.eu/series/130/season/2011/superstars-series 25
6 Blancpain Sprint Series http://racingrecords.eu/series/98/season/2014/blancpain-sprint-series - http://racingrecords.eu/series/98/season/2014/blancpain-sprint-series 4
7 Blancpain Endurance Series http://racingrecords.eu/series/69/season/2014/blancpain-endurance-series - http://racingrecords.eu/series/69/season/2014/blancpain-endurance-series 1