Team Engstler

Kraj:Germany Germany

Ilość zwycięstw:175 (w tym 1 w Mistrzostwach Świata)

Zwycięstwa w poszczególnych seriach

LP >Seria Sezony Zwycięstwa
1 ADAC Procar Series http://racingrecords.eu/series/327/season/2004/adac-procar-series - http://racingrecords.eu/series/327/season/2013/adac-procar-series 57
2 Mistrzostwa Azji Samochodów Turystycznych http://racingrecords.eu/series/116/season/2005/mistrzostwa-azji-samochodow-turystycznych - http://racingrecords.eu/series/116/season/2008/mistrzostwa-azji-samochodow-turystycznych 30
3 World Touring Car Championship http://racingrecords.eu/series/20/season/2011/world-touring-car-championship - http://racingrecords.eu/series/20/season/2011/world-touring-car-championship 1
4 ADAC GT Masters http://racingrecords.eu/series/128/season/2011/adac-gt-masters - http://racingrecords.eu/series/128/season/2011/adac-gt-masters 4
5 Puchar Europy Samochodów Turystycznych http://racingrecords.eu/series/74/season/2014/puchar-europy-samochodow-turystycznych - http://racingrecords.eu/series/74/season/2015/puchar-europy-samochodow-turystycznych 11
6 TCR International Series http://racingrecords.eu/series/308/season/2015/tcr-international-series - http://racingrecords.eu/series/308/season/2015/tcr-international-series 2
7 TCR Asia Series http://racingrecords.eu/series/309/season/2016/tcr-asia-series - http://racingrecords.eu/series/309/season/2019/tcr-asia-series 21
8 TCR Middle East Series http://racingrecords.eu/series/429/season/2017/tcr-middle-east-series - http://racingrecords.eu/series/429/season/2018/tcr-middle-east-series 6
9 ADAC TCR German Series http://racingrecords.eu/series/371/season/2017/adac-tcr-german-series - http://racingrecords.eu/series/371/season/2022/adac-tcr-german-series 25
10 Touring Car Endurance Series http://racingrecords.eu/series/420/season/2018/touring-car-endurance-series - http://racingrecords.eu/series/420/season/2018/touring-car-endurance-series 1
11 TCR Malaysia Touring Car Championship http://racingrecords.eu/series/457/season/2019/tcr-malaysia-touring-car-championship - http://racingrecords.eu/series/457/season/2020/tcr-malaysia-touring-car-championship 11
12 TCR China Touring Car Championship http://racingrecords.eu/series/458/season/2019/tcr-china-touring-car-championship - http://racingrecords.eu/series/458/season/2019/tcr-china-touring-car-championship 3
13 World Touring Car Cup http://racingrecords.eu/series/40/season/2020/world-touring-car-cup - http://racingrecords.eu/series/40/season/2021/world-touring-car-cup 3