Oreca Motorsport

Kraj:Francja Francja

Ilość zwycięstw:108 (w tym 26 w Mistrzostwach Świata)

Zwycięstwa w poszczególnych seriach

LP >Seria Sezony Zwycięstwa
1 Lombard North F3 http://racingrecords.eu/series/51/season/1973/lombard-north-f3 - http://racingrecords.eu/series/51/season/1977/lombard-north-f3 7
2 Grand Prix Monako Formuły 3 http://racingrecords.eu/series/60/season/1973/grand-prix-monako-formuly-3 - http://racingrecords.eu/series/60/season/1990/grand-prix-monako-formuly-3 10
3 Mistrzostwa Europy Formuły 3 http://racingrecords.eu/series/30/season/1978/mistrzostwa-europy-formuly-3 - http://racingrecords.eu/series/30/season/1982/mistrzostwa-europy-formuly-3 19
4 Francuska Formuła 3 http://racingrecords.eu/series/276/season/1979/francuska-formula-3 - http://racingrecords.eu/series/276/season/1979/francuska-formula-3 7
5 Niemiecka Formuła 3 http://racingrecords.eu/series/53/season/1980/niemiecka-formula-3 - http://racingrecords.eu/series/53/season/1980/niemiecka-formula-3 1
6 Międzykontynentalne Mistrzostwa Formuły 3000 http://racingrecords.eu/series/26/season/1986/miedzykontynentalne-mistrzostwa-formuly-3000 - http://racingrecords.eu/series/26/season/1987/miedzykontynentalne-mistrzostwa-formuly-3000 3
7 Mistrzostwa FIA GT http://racingrecords.eu/series/48/season/1997/mistrzostwa-fia-gt - http://racingrecords.eu/series/48/season/1999/mistrzostwa-fia-gt 25
8 VLN - Długodystansowe Mistrzostwa Nürburgring http://racingrecords.eu/series/263/season/1999/vln-dlugodystansowe-mistrzostwa-nurburgring - http://racingrecords.eu/series/263/season/2000/vln-dlugodystansowe-mistrzostwa-nurburgring 16
9 American Le Mans Series http://racingrecords.eu/series/42/season/1999/american-le-mans-series - http://racingrecords.eu/series/42/season/2011/american-le-mans-series 17
10 24 godziny Le Mans http://racingrecords.eu/series/93/season/1999/24-godziny-le-mans - http://racingrecords.eu/series/93/season/2000/24-godziny-le-mans 2
11 Rolex Sportscar Series http://racingrecords.eu/series/84/season/2000/rolex-sportscar-series - http://racingrecords.eu/series/84/season/2000/rolex-sportscar-series 1
12 Le Mans Endurance Series http://racingrecords.eu/series/43/season/2005/le-mans-endurance-series - http://racingrecords.eu/series/43/season/2010/le-mans-endurance-series 9
13 Intercontinental Le Mans Cup http://racingrecords.eu/series/45/season/2011/intercontinental-le-mans-cup - http://racingrecords.eu/series/45/season/2011/intercontinental-le-mans-cup 1
14 WRC-3 http://racingrecords.eu/series/22/season/2015/wrc-3 - http://racingrecords.eu/series/22/season/2015/wrc-3 1