Daimler-Benz AG

Kraj:Germany Germany

Ilość zwycięstw:185 (w tym 128 w Mistrzostwach Świata)

Zdobyte mistrzowstwa

Zwycięstwa w poszczególnych seriach

LP >Seria Sezony Zwycięstwa
1 Grand Prix http://racingrecords.eu/series/253/season/1895/grand-prix - http://racingrecords.eu/series/253/season/1939/grand-prix 26
2 Grandes Épreuves http://racingrecords.eu/series/1/season/1908/grandes-epreuves - http://racingrecords.eu/series/1/season/1935/grandes-epreuves 7
3 AIACR European Championship http://racingrecords.eu/series/3/season/1935/aiacr-european-championship - http://racingrecords.eu/series/3/season/1939/aiacr-european-championship 14
4 Voiturettes http://racingrecords.eu/series/254/season/1939/voiturettes - http://racingrecords.eu/series/254/season/1939/voiturettes 1
5 24 Hours of Le Mans http://racingrecords.eu/series/93/season/1952/24-hours-of-le-mans - http://racingrecords.eu/series/93/season/1952/24-hours-of-le-mans 1
6 Mistrzostwa Świata Kierowców http://racingrecords.eu/series/11/season/1954/mistrzostwa-swiata-kierowcow - http://racingrecords.eu/series/11/season/2021/mistrzostwa-swiata-kierowcow 122
7 World Sportscar Championship http://racingrecords.eu/series/13/season/1955/world-sportscar-championship - http://racingrecords.eu/series/13/season/1955/world-sportscar-championship 3
8 European Touring Car Championship http://racingrecords.eu/series/16/season/1964/european-touring-car-championship - http://racingrecords.eu/series/16/season/1964/european-touring-car-championship 1
9 Spa 24 Hours http://racingrecords.eu/series/422/season/1964/spa-24-hours - http://racingrecords.eu/series/422/season/1964/spa-24-hours 1
10 FIA GT World Cup http://racingrecords.eu/series/423/season/2015/fia-gt-world-cup - http://racingrecords.eu/series/423/season/2017/fia-gt-world-cup 4
11 24H GT Series http://racingrecords.eu/series/257/season/2019/24h-gt-series - http://racingrecords.eu/series/257/season/2019/24h-gt-series 1
12 Formula E World Championship http://racingrecords.eu/series/240/season/2019-20/formula-e-world-championship - http://racingrecords.eu/series/240/season/2020-21/formula-e-world-championship 4