Porsche KG

Kraj:Niemcy Niemcy

Ilość zwycięstw:218 (w tym 117 w Mistrzostwach Świata)

Zwycięstwa w poszczególnych seriach

LP >Seria Sezony Zwycięstwa
1 Mistrzostwa Świata Sports Cars http://racingrecords.eu/series/13/season/1959/mistrzostwa-swiata-sports-cars - http://racingrecords.eu/series/13/season/1987/mistrzostwa-swiata-sports-cars 178
2 Mistrzostwa Świata Kierowców i Konstruktorów http://racingrecords.eu/series/11/season/1962/mistrzostwa-swiata-kierowcow-i-konstruktorow - http://racingrecords.eu/series/11/season/1962/mistrzostwa-swiata-kierowcow-i-konstruktorow 2
3 Mistrzostwa Europy Wyścigów Górskich http://racingrecords.eu/series/147/season/1963/mistrzostwa-europy-wyscigow-gorskich - http://racingrecords.eu/series/147/season/1967/mistrzostwa-europy-wyscigow-gorskich 25
4 24 godziny Le Mans http://racingrecords.eu/series/93/season/1966/24-godziny-le-mans - http://racingrecords.eu/series/93/season/2017/24-godziny-le-mans 19
5 Rajdowe Mistrzostwa Europy http://racingrecords.eu/series/14/season/1969/rajdowe-mistrzostwa-europy - http://racingrecords.eu/series/14/season/1984/rajdowe-mistrzostwa-europy 4
6 Trofeum Europy Grand Touring http://racingrecords.eu/series/18/season/1972/trofeum-europy-grand-touring - http://racingrecords.eu/series/18/season/1972/trofeum-europy-grand-touring 1
7 DRM http://racingrecords.eu/series/305/season/1982/drm - http://racingrecords.eu/series/305/season/1984/drm 2
8 9 godzin Kyalami http://racingrecords.eu/series/329/season/1982/9-godzin-kyalami - http://racingrecords.eu/series/329/season/1983/9-godzin-kyalami 2
9 Japońskie Mistrzostwa Sportowych Prototypów http://racingrecords.eu/series/275/season/1983/japonskie-mistrzostwa-sportowych-prototypow - http://racingrecords.eu/series/275/season/1983/japonskie-mistrzostwa-sportowych-prototypow 1
10 Mistrzostwa Europy Długodystansowe http://racingrecords.eu/series/17/season/1983/mistrzostwa-europy-dlugodystansowe - http://racingrecords.eu/series/17/season/1983/mistrzostwa-europy-dlugodystansowe 4
11 Supercup http://racingrecords.eu/series/129/season/1986/supercup - http://racingrecords.eu/series/129/season/1988/supercup 6
12 Indy Car World Series http://racingrecords.eu/series/37/season/1989/indy-car-world-series - http://racingrecords.eu/series/37/season/1989/indy-car-world-series 1
13 Porsche Carrera Cup Niemcy http://racingrecords.eu/series/242/season/1990/porsche-carrera-cup-niemcy - http://racingrecords.eu/series/242/season/2008/porsche-carrera-cup-niemcy 26
14 Porsche SuperCup http://racingrecords.eu/series/50/season/1993/porsche-supercup - http://racingrecords.eu/series/50/season/2005/porsche-supercup 13
15 BPR Global GT Series http://racingrecords.eu/series/47/season/1996/bpr-global-gt-series - http://racingrecords.eu/series/47/season/1996/bpr-global-gt-series 3
16 24 godziny Nürburgring http://racingrecords.eu/series/316/season/2000/24-godziny-nurburgring - http://racingrecords.eu/series/316/season/2000/24-godziny-nurburgring 1
17 Porsche Carrera Cup Wielka Brytania http://racingrecords.eu/series/243/season/2003/porsche-carrera-cup-wielka-brytania - http://racingrecords.eu/series/243/season/2008/porsche-carrera-cup-wielka-brytania 10
18 Mistrzostwa Świata Długodystansowe http://racingrecords.eu/series/46/season/2013/mistrzostwa-swiata-dlugodystansowe - http://racingrecords.eu/series/46/season/2019-20/mistrzostwa-swiata-dlugodystansowe 22
19 WeatherTech SportsCar Championship http://racingrecords.eu/series/85/season/2014/weathertech-sportscar-championship - http://racingrecords.eu/series/85/season/2018/weathertech-sportscar-championship 5