Porsche KG

Kraj:Germany Germany

Ilość zwycięstw:224 (w tym 123 w Mistrzostwach Świata)

Zwycięstwa w poszczególnych seriach

LP >Seria Sezony Zwycięstwa
1 Międzynarodowe Mistrzostwa Producentów GT http://racingrecords.eu/series/13/season/1959/miedzynarodowe-mistrzostwa-producentow-gt - http://racingrecords.eu/series/13/season/1987/miedzynarodowe-mistrzostwa-producentow-gt 178
2 Mistrzostwa Świata Kierowców i Konstruktorów http://racingrecords.eu/series/11/season/1962/mistrzostwa-swiata-kierowcow-i-konstruktorow - http://racingrecords.eu/series/11/season/1962/mistrzostwa-swiata-kierowcow-i-konstruktorow 2
3 Mistrzostwa Europy Wyścigów Górskich http://racingrecords.eu/series/147/season/1963/mistrzostwa-europy-wyscigow-gorskich - http://racingrecords.eu/series/147/season/1967/mistrzostwa-europy-wyscigow-gorskich 25
4 24 Hours of Le Mans http://racingrecords.eu/series/93/season/1966/24-hours-of-le-mans - http://racingrecords.eu/series/93/season/2017/24-hours-of-le-mans 19
5 European Rally Championship http://racingrecords.eu/series/14/season/1969/european-rally-championship - http://racingrecords.eu/series/14/season/1984/european-rally-championship 4
6 Trofeum Europy Grand Touring http://racingrecords.eu/series/18/season/1972/trofeum-europy-grand-touring - http://racingrecords.eu/series/18/season/1972/trofeum-europy-grand-touring 1
7 Deutsche Rennsport Meisterschaft http://racingrecords.eu/series/305/season/1982/deutsche-rennsport-meisterschaft - http://racingrecords.eu/series/305/season/1984/deutsche-rennsport-meisterschaft 2
8 Mistrzostwa Europy Długodystansowe http://racingrecords.eu/series/17/season/1983/mistrzostwa-europy-dlugodystansowe - http://racingrecords.eu/series/17/season/1983/mistrzostwa-europy-dlugodystansowe 4
9 1000 km Kyalami http://racingrecords.eu/series/329/season/1982/1000-km-kyalami - http://racingrecords.eu/series/329/season/1983/1000-km-kyalami 2
10 All Japan Sports Prototype Championship http://racingrecords.eu/series/275/season/1983/all-japan-sports-prototype-championship - http://racingrecords.eu/series/275/season/1983/all-japan-sports-prototype-championship 1
11 Supercup http://racingrecords.eu/series/129/season/1986/supercup - http://racingrecords.eu/series/129/season/1988/supercup 6
12 Indy Car World Series http://racingrecords.eu/series/37/season/1989/indy-car-world-series - http://racingrecords.eu/series/37/season/1989/indy-car-world-series 1
13 Porsche Carrera Cup Germany http://racingrecords.eu/series/242/season/1990/porsche-carrera-cup-germany - http://racingrecords.eu/series/242/season/2008/porsche-carrera-cup-germany 26
14 Porsche SuperCup http://racingrecords.eu/series/50/season/1993/porsche-supercup - http://racingrecords.eu/series/50/season/2005/porsche-supercup 13
15 BPR Global GT Series http://racingrecords.eu/series/47/season/1996/bpr-global-gt-series - http://racingrecords.eu/series/47/season/1996/bpr-global-gt-series 3
16 24 Hours Nürburgring http://racingrecords.eu/series/316/season/2000/24-hours-nurburgring - http://racingrecords.eu/series/316/season/2000/24-hours-nurburgring 1
17 Porsche Carrera Cup Great Britain http://racingrecords.eu/series/243/season/2003/porsche-carrera-cup-great-britain - http://racingrecords.eu/series/243/season/2008/porsche-carrera-cup-great-britain 10
18 World Endurance Championship http://racingrecords.eu/series/46/season/2013/world-endurance-championship - http://racingrecords.eu/series/46/season/2022/world-endurance-championship 28
19 WeatherTech SportsCar Championship http://racingrecords.eu/series/85/season/2014/weathertech-sportscar-championship - http://racingrecords.eu/series/85/season/2018/weathertech-sportscar-championship 5