Hitech Racing

Kraj:United Kingdom United Kingdom

Ilość zwycięstw:115

Zwycięstwa w poszczególnych seriach

LP >Seria Sezony Zwycięstwa
1 Brytyjska Formuła 3 http://racingrecords.eu/series/51/season/2003/brytyjska-formula-3 - http://racingrecords.eu/series/51/season/2011/brytyjska-formula-3 23
2 Korea SuperPrix http://racingrecords.eu/series/62/season/2003/korea-superprix - http://racingrecords.eu/series/62/season/2003/korea-superprix 1
3 GP2 Series http://racingrecords.eu/series/27/season/2005/gp2-series - http://racingrecords.eu/series/27/season/2022/gp2-series 9
4 Superliga http://racingrecords.eu/series/131/season/2008/superliga - http://racingrecords.eu/series/131/season/2009/superliga 7
5 International Formula Master http://racingrecords.eu/series/88/season/2009/international-formula-master - http://racingrecords.eu/series/88/season/2009/international-formula-master 1
6 Mistrzostwa Europy Formuły 3 http://racingrecords.eu/series/30/season/2016/mistrzostwa-europy-formuly-3 - http://racingrecords.eu/series/30/season/2018/mistrzostwa-europy-formuly-3 7
7 F3 Asian Championship http://racingrecords.eu/series/435/season/2018/f3-asian-championship - http://racingrecords.eu/series/435/season/2022/f3-asian-championship 31
8 Macau Grand Prix - Formula 3 http://racingrecords.eu/series/59/season/2019/macau-grand-prix-formula-3 - http://racingrecords.eu/series/59/season/2019/macau-grand-prix-formula-3 1
9 Mistrzostwa Azji F3 Winter Series http://racingrecords.eu/series/453/season/2019/mistrzostwa-azji-f3-winter-series - http://racingrecords.eu/series/453/season/2019/mistrzostwa-azji-f3-winter-series 4
10 Formula 3 Championship http://racingrecords.eu/series/29/season/2019/formula-3-championship - http://racingrecords.eu/series/29/season/2022/formula-3-championship 11
11 BRDC British Formula 3 Championship http://racingrecords.eu/series/425/season/2020/brdc-british-formula-3-championship - http://racingrecords.eu/series/425/season/2022/brdc-british-formula-3-championship 11
12 Formula 4 UAE Championship http://racingrecords.eu/series/430/season/2022/formula-4-uae-championship - http://racingrecords.eu/series/430/season/2022/formula-4-uae-championship 2
13 F4 British Championship http://racingrecords.eu/series/432/season/2022/f4-british-championship - http://racingrecords.eu/series/432/season/2022/f4-british-championship 7