Team Lotus

Kraj:United Kingdom United Kingdom

Ilość zwycięstw:212 (w tym 79 w Mistrzostwach Świata)

Zwycięstwa w poszczególnych seriach

LP >Seria Sezony Zwycięstwa
1 BRSCC Formula Junior http://racingrecords.eu/series/51/season/1960/brscc-formula-junior - http://racingrecords.eu/series/51/season/1972/brscc-formula-junior 67
2 Niemiecka Formuła Junior http://racingrecords.eu/series/53/season/1960/niemiecka-formula-junior - http://racingrecords.eu/series/53/season/1963/niemiecka-formula-junior 3
3 British Formula 2 Championship http://racingrecords.eu/series/303/season/1960/british-formula-2-championship - http://racingrecords.eu/series/303/season/1960/british-formula-2-championship 6
4 Mistrzostwa Świata Kierowców i Konstruktorów http://racingrecords.eu/series/11/season/1960/mistrzostwa-swiata-kierowcow-i-konstruktorow - http://racingrecords.eu/series/11/season/2013/mistrzostwa-swiata-kierowcow-i-konstruktorow 109
5 Grand Prix Monako Formuły 3 http://racingrecords.eu/series/60/season/1961/grand-prix-monako-formuly-3 - http://racingrecords.eu/series/60/season/1971/grand-prix-monako-formuly-3 3
6 Puchar Francji http://racingrecords.eu/series/32/season/1964/puchar-francji - http://racingrecords.eu/series/32/season/1965/puchar-francji 4
7 British Touring Car Championship (BTCC) http://racingrecords.eu/series/127/season/1964/british-touring-car-championship-btcc - http://racingrecords.eu/series/127/season/1966/british-touring-car-championship-btcc 8
8 Tasman Series http://racingrecords.eu/series/68/season/1965/tasman-series - http://racingrecords.eu/series/68/season/1969/tasman-series 16
9 Międzynarodowe Mistrzostwa Prototypów http://racingrecords.eu/series/13/season/1967/miedzynarodowe-mistrzostwa-prototypow - http://racingrecords.eu/series/13/season/1967/miedzynarodowe-mistrzostwa-prototypow 2
10 Mistrzostwa Europy Formuły 2 http://racingrecords.eu/series/25/season/1967/mistrzostwa-europy-formuly-2 - http://racingrecords.eu/series/25/season/1972/mistrzostwa-europy-formuly-2 4
11 GT4 European Series http://racingrecords.eu/series/71/season/2008/gt4-european-series - http://racingrecords.eu/series/71/season/2010/gt4-european-series 2
12 Blancpain Endurance Series http://racingrecords.eu/series/69/season/2011/blancpain-endurance-series - http://racingrecords.eu/series/69/season/2011/blancpain-endurance-series 1