Andretti Racing

Kraj:United States United States

Ilość zwycięstw:219 (w tym 7 w Mistrzostwach Świata)

Zwycięstwa w poszczególnych seriach

LP >Seria Sezony Zwycięstwa
1 CART Indy Lights Series http://racingrecords.eu/series/39/season/1998/cart-indy-lights-series - http://racingrecords.eu/series/39/season/2021/cart-indy-lights-series 73
2 IndyCar Series http://racingrecords.eu/series/38/season/2003/indycar-series - http://racingrecords.eu/series/38/season/2022/indycar-series 69
3 American Le Mans Series http://racingrecords.eu/series/42/season/2007/american-le-mans-series - http://racingrecords.eu/series/42/season/2008/american-le-mans-series 3
4 USAC National Formula Ford 2000 http://racingrecords.eu/series/314/season/2010/usac-national-formula-ford-2000 - http://racingrecords.eu/series/314/season/2013/usac-national-formula-ford-2000 14
5 USAC National Formula Ford 2000 Winterfest http://racingrecords.eu/series/315/season/2011/usac-national-formula-ford-2000-winterfest - http://racingrecords.eu/series/315/season/2011/usac-national-formula-ford-2000-winterfest 4
6 Star Mazda http://racingrecords.eu/series/259/season/2011/star-mazda - http://racingrecords.eu/series/259/season/2015/star-mazda 25
7 Pro Mazda Winterfest http://racingrecords.eu/series/322/season/2014/pro-mazda-winterfest - http://racingrecords.eu/series/322/season/2015/pro-mazda-winterfest 3
8 Global RallyCross http://racingrecords.eu/series/218/season/2014/global-rallycross - http://racingrecords.eu/series/218/season/2017/global-rallycross 21
9 Formula E World Championship http://racingrecords.eu/series/240/season/2018-19/formula-e-world-championship - http://racingrecords.eu/series/240/season/2020-21/formula-e-world-championship 7