Peugeot

Kraj:France France

Ilość zwycięstw:142 (w tym 52 w Mistrzostwach Świata)

Zdobyte mistrzowstwa

Zwycięstwa w poszczególnych seriach

LP >Seria Sezony Zwycięstwa
1 Grand Prix http://racingrecords.eu/series/253/season/1895/grand-prix - http://racingrecords.eu/series/253/season/1919/grand-prix 6
2 Grandes Épreuves http://racingrecords.eu/series/1/season/1912/grandes-epreuves - http://racingrecords.eu/series/1/season/1913/grandes-epreuves 2
3 World Rally Championship http://racingrecords.eu/series/19/season/1984/world-rally-championship - http://racingrecords.eu/series/19/season/2005/world-rally-championship 59
4 European Rally Championship http://racingrecords.eu/series/14/season/1985/european-rally-championship - http://racingrecords.eu/series/14/season/2014/european-rally-championship 16
5 Rajdowy Puchar dla Kierowców Samochodów Produkcyjnych http://racingrecords.eu/series/22/season/1988/rajdowy-puchar-dla-kierowcow-samochodow-produkcyjnych - http://racingrecords.eu/series/22/season/1988/rajdowy-puchar-dla-kierowcow-samochodow-produkcyjnych 1
6 World Sportscar Championship http://racingrecords.eu/series/13/season/1991/world-sportscar-championship - http://racingrecords.eu/series/13/season/1992/world-sportscar-championship 8
7 24 Hours of Le Mans http://racingrecords.eu/series/93/season/1992/24-hours-of-le-mans - http://racingrecords.eu/series/93/season/2009/24-hours-of-le-mans 3
8 Italian Superturismo Championship http://racingrecords.eu/series/416/season/1993/italian-superturismo-championship - http://racingrecords.eu/series/416/season/1993/italian-superturismo-championship 7
9 Super Tourenwagen Cup http://racingrecords.eu/series/41/season/1996/super-tourenwagen-cup - http://racingrecords.eu/series/41/season/1998/super-tourenwagen-cup 21
10 Rajdowy Puchar Europy Północnej http://racingrecords.eu/series/146/season/2004/rajdowy-puchar-europy-polnocnej - http://racingrecords.eu/series/146/season/2011/rajdowy-puchar-europy-polnocnej 11
11 Le Mans Series http://racingrecords.eu/series/43/season/2007/le-mans-series - http://racingrecords.eu/series/43/season/2011/le-mans-series 16
12 American Le Mans Series http://racingrecords.eu/series/42/season/2009/american-le-mans-series - http://racingrecords.eu/series/42/season/2011/american-le-mans-series 4
13 Intercontinental Le Mans Cup http://racingrecords.eu/series/45/season/2010/intercontinental-le-mans-cup - http://racingrecords.eu/series/45/season/2011/intercontinental-le-mans-cup 8
14 Dakar Rally http://racingrecords.eu/series/133/season/2016/dakar-rally - http://racingrecords.eu/series/133/season/2018/dakar-rally 3