AF Corse

Kraj:Włochy Włochy

Ilość zwycięstw:184 (w tym 59 w Mistrzostwach Świata)

Zdobyte mistrzowstwa

Zwycięstwa w poszczególnych seriach

LP >Seria Sezony Zwycięstwa
1 Mistrzostwa FIA GT http://racingrecords.eu/series/48/season/2004/mistrzostwa-fia-gt - http://racingrecords.eu/series/48/season/2012/mistrzostwa-fia-gt 24
2 International GT Open http://racingrecords.eu/series/86/season/2010/international-gt-open - http://racingrecords.eu/series/86/season/2017/international-gt-open 46
3 Intercontinental Le Mans Cup http://racingrecords.eu/series/45/season/2010/intercontinental-le-mans-cup - http://racingrecords.eu/series/45/season/2011/intercontinental-le-mans-cup 7
4 Le Mans Series http://racingrecords.eu/series/43/season/2010/le-mans-series - http://racingrecords.eu/series/43/season/2018/le-mans-series 21
5 American Le Mans Series http://racingrecords.eu/series/42/season/2011/american-le-mans-series - http://racingrecords.eu/series/42/season/2011/american-le-mans-series 1
6 Mistrzostwa Europy GT3 http://racingrecords.eu/series/70/season/2011/mistrzostwa-europy-gt3 - http://racingrecords.eu/series/70/season/2012/mistrzostwa-europy-gt3 3
7 24 godziny Le Mans http://racingrecords.eu/series/93/season/2012/24-godziny-le-mans - http://racingrecords.eu/series/93/season/2014/24-godziny-le-mans 2
8 Blancpain Endurance Series http://racingrecords.eu/series/69/season/2012/blancpain-endurance-series - http://racingrecords.eu/series/69/season/2018/blancpain-endurance-series 9
9 Azjatycka Seria Le Mans http://racingrecords.eu/series/44/season/2013/azjatycka-seria-le-mans - http://racingrecords.eu/series/44/season/2016-17/azjatycka-seria-le-mans 3
10 GT Asia Series http://racingrecords.eu/series/117/season/2013/gt-asia-series - http://racingrecords.eu/series/117/season/2013/gt-asia-series 2
11 24H Series http://racingrecords.eu/series/257/season/2014/24h-series - http://racingrecords.eu/series/257/season/2014/24h-series 1
12 GT Sports Club http://racingrecords.eu/series/370/season/2015/gt-sports-club - http://racingrecords.eu/series/370/season/2018/gt-sports-club 11
13 Mistrzostwa Świata Długodystansowe http://racingrecords.eu/series/46/season/2012/mistrzostwa-swiata-dlugodystansowe - http://racingrecords.eu/series/46/season/2018-19/mistrzostwa-swiata-dlugodystansowe 35
14 Blancpain Sprint Series http://racingrecords.eu/series/98/season/2013/blancpain-sprint-series - http://racingrecords.eu/series/98/season/2016/blancpain-sprint-series 14
15 Formuła V8 3.5 http://racingrecords.eu/series/34/season/2016/formula-v8-3.5 - http://racingrecords.eu/series/34/season/2016/formula-v8-3.5 3
16 GT3 Le Mans Cup http://racingrecords.eu/series/374/season/2016/gt3-le-mans-cup - http://racingrecords.eu/series/374/season/2018/gt3-le-mans-cup 6
17 Blancpain GT Series Asia http://racingrecords.eu/series/433/season/2017/blancpain-gt-series-asia - http://racingrecords.eu/series/433/season/2017/blancpain-gt-series-asia 2