Phoenix Racing

Kraj:Niemcy Niemcy

Ilość zwycięstw:76 (w tym 5 w Mistrzostwach Świata)

Zdobyte mistrzowstwa

Zwycięstwa w poszczególnych seriach

LP >Seria Sezony Zwycięstwa
1 Amerykańska Formuła 5000 http://racingrecords.eu/series/66/season/1976/amerykanska-formula-5000 - http://racingrecords.eu/series/66/season/1976/amerykanska-formula-5000 1
2 DTM http://racingrecords.eu/series/81/season/2000/dtm - http://racingrecords.eu/series/81/season/2017/dtm 13
3 Porsche Carrera Cup Niemcy http://racingrecords.eu/series/242/season/2002/porsche-carrera-cup-niemcy - http://racingrecords.eu/series/242/season/2002/porsche-carrera-cup-niemcy 2
4 24 godziny Nürburgring http://racingrecords.eu/series/316/season/2003/24-godziny-nurburgring - http://racingrecords.eu/series/316/season/2014/24-godziny-nurburgring 3
5 Mistrzostwa FIA GT http://racingrecords.eu/series/48/season/2006/mistrzostwa-fia-gt - http://racingrecords.eu/series/48/season/2010/mistrzostwa-fia-gt 5
6 Speedcar Series http://racingrecords.eu/series/135/season/2008/speedcar-series - http://racingrecords.eu/series/135/season/2008/speedcar-series 2
7 International GT Open http://racingrecords.eu/series/86/season/2009/international-gt-open - http://racingrecords.eu/series/86/season/2009/international-gt-open 1
8 VLN - Długodystansowe Mistrzostwa Nürburgring http://racingrecords.eu/series/263/season/2009/vln-dlugodystansowe-mistrzostwa-nurburgring - http://racingrecords.eu/series/263/season/2016/vln-dlugodystansowe-mistrzostwa-nurburgring 11
9 ADAC GT Masters http://racingrecords.eu/series/128/season/2009/adac-gt-masters - http://racingrecords.eu/series/128/season/2018/adac-gt-masters 6
10 Mistrzostwa Europy GT3 http://racingrecords.eu/series/70/season/2009/mistrzostwa-europy-gt3 - http://racingrecords.eu/series/70/season/2009/mistrzostwa-europy-gt3 3
11 Blancpain Endurance Series http://racingrecords.eu/series/69/season/2012/blancpain-endurance-series - http://racingrecords.eu/series/69/season/2012/blancpain-endurance-series 1
12 24 godziny Spa http://racingrecords.eu/series/422/season/2012/24-godziny-spa - http://racingrecords.eu/series/422/season/2012/24-godziny-spa 1
13 Blancpain Sprint Series http://racingrecords.eu/series/98/season/2014/blancpain-sprint-series - http://racingrecords.eu/series/98/season/2016/blancpain-sprint-series 12
14 Intercontinental GT Challenge http://racingrecords.eu/series/372/season/2016/intercontinental-gt-challenge - http://racingrecords.eu/series/372/season/2016/intercontinental-gt-challenge 1
15 GT Asia Series http://racingrecords.eu/series/117/season/2016/gt-asia-series - http://racingrecords.eu/series/117/season/2016/gt-asia-series 2
16 TCR Asia Series http://racingrecords.eu/series/309/season/2017/tcr-asia-series - http://racingrecords.eu/series/309/season/2017/tcr-asia-series 1
17 Blancpain GT Series Asia http://racingrecords.eu/series/433/season/2017/blancpain-gt-series-asia - http://racingrecords.eu/series/433/season/2017/blancpain-gt-series-asia 7
18 24H GT Series http://racingrecords.eu/series/257/season/2018/24h-gt-series - http://racingrecords.eu/series/257/season/2018/24h-gt-series 1
19 GT4 Puchar Środkowej Europy http://racingrecords.eu/series/440/season/2018/gt4-puchar-srodkowej-europy - http://racingrecords.eu/series/440/season/2018/gt4-puchar-srodkowej-europy 1
20 GT4 European Series http://racingrecords.eu/series/71/season/2018/gt4-european-series - http://racingrecords.eu/series/71/season/2018/gt4-european-series 3