Honda

Kraj:Japan Japan

Ilość zwycięstw:304 (w tym 299 w Mistrzostwach Świata)

Zwycięstwa w poszczególnych seriach

LP >Seria Sezony Zwycięstwa
1 Mistrzostwa Świata Kierowców i Konstruktorów http://racingrecords.eu/series/11/season/1965/mistrzostwa-swiata-kierowcow-i-konstruktorow - http://racingrecords.eu/series/11/season/2006/mistrzostwa-swiata-kierowcow-i-konstruktorow 3
2 Superbike World Championship http://racingrecords.eu/series/21/season/1989/superbike-world-championship - http://racingrecords.eu/series/21/season/2016/superbike-world-championship 57
3 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - 500cc http://racingrecords.eu/series/6/season/1991/motocyklowe-mistrzostwa-swiata-500cc - http://racingrecords.eu/series/6/season/2021/motocyklowe-mistrzostwa-swiata-500cc 201
4 Motocyklowe Mistrzostwa Świata - 250cc http://racingrecords.eu/series/8/season/1998/motocyklowe-mistrzostwa-swiata-250cc - http://racingrecords.eu/series/8/season/2001/motocyklowe-mistrzostwa-swiata-250cc 12
5 Mistrzostwa Świata MX1 http://racingrecords.eu/series/161/season/2011/mistrzostwa-swiata-mx1 - http://racingrecords.eu/series/161/season/2020/mistrzostwa-swiata-mx1 19
6 World Touring Car Championship http://racingrecords.eu/series/20/season/2014/world-touring-car-championship - http://racingrecords.eu/series/20/season/2016/world-touring-car-championship 5
7 British Superbike Championship http://racingrecords.eu/series/287/season/2016/british-superbike-championship - http://racingrecords.eu/series/287/season/2019/british-superbike-championship 4
8 Mistrzostwa Świata MX2 http://racingrecords.eu/series/162/season/2018/mistrzostwa-swiata-mx2 - http://racingrecords.eu/series/162/season/2018/mistrzostwa-swiata-mx2 1
9 Moto3 World Championship http://racingrecords.eu/series/9/season/2019/moto3-world-championship - http://racingrecords.eu/series/9/season/2019/moto3-world-championship 1
10 Dakar Rally - moto http://racingrecords.eu/series/134/season/2021/dakar-rally-moto - http://racingrecords.eu/series/134/season/2021/dakar-rally-moto 1