Automobiles Alpine

Kraj:France France

Ilość zwycięstw:23 (w tym 10 w Mistrzostwach Świata)

Zdobyte mistrzowstwa

Zwycięstwa w poszczególnych seriach

LP >Seria Sezony Zwycięstwa
1 Międzynarodowe Mistrzostwa Producentów GT http://racingrecords.eu/series/13/season/1965/miedzynarodowe-mistrzostwa-producentow-gt - http://racingrecords.eu/series/13/season/1978/miedzynarodowe-mistrzostwa-producentow-gt 11
2 Pozostałe Niemieckie wyścigi Formuły 3 http://racingrecords.eu/series/53/season/1966/pozostale-niemieckie-wyscigi-formuly-3 - http://racingrecords.eu/series/53/season/1973/pozostale-niemieckie-wyscigi-formuly-3 2
3 Shellsport F3 http://racingrecords.eu/series/51/season/1971/shellsport-f3 - http://racingrecords.eu/series/51/season/1973/shellsport-f3 13
4 FIA Formula 3 Nations European Cup http://racingrecords.eu/series/55/season/1972/fia-formula-3-nations-european-cup - http://racingrecords.eu/series/55/season/1972/fia-formula-3-nations-european-cup 1
5 Grand Prix Monako Formuły 3 http://racingrecords.eu/series/60/season/1972/grand-prix-monako-formuly-3 - http://racingrecords.eu/series/60/season/1972/grand-prix-monako-formuly-3 1
6 European Rally Championship http://racingrecords.eu/series/14/season/1972/european-rally-championship - http://racingrecords.eu/series/14/season/1972/european-rally-championship 1
7 World Rally Championship http://racingrecords.eu/series/19/season/1973/world-rally-championship - http://racingrecords.eu/series/19/season/1973/world-rally-championship 2
8 Mistrzostwa Europy Producentów 2-litrowych Sports Car http://racingrecords.eu/series/17/season/1974/mistrzostwa-europy-producentow-2-litrowych-sports-car - http://racingrecords.eu/series/17/season/1974/mistrzostwa-europy-producentow-2-litrowych-sports-car 3
9 24 Hours of Le Mans http://racingrecords.eu/series/93/season/1978/24-hours-of-le-mans - http://racingrecords.eu/series/93/season/1978/24-hours-of-le-mans 1
10 World Endurance Championship http://racingrecords.eu/series/46/season/2015/world-endurance-championship - http://racingrecords.eu/series/46/season/2015/world-endurance-championship 1
11 Formula One World Championship http://racingrecords.eu/series/11/season/2021/formula-one-world-championship - http://racingrecords.eu/series/11/season/2021/formula-one-world-championship 1