Ford

Kraj:United States United States

Ilość zwycięstw:114 (w tym 77 w Mistrzostwach Świata)

Zwycięstwa w poszczególnych seriach

LP >Seria Sezony Zwycięstwa
1 Międzynarodowe Mistrzostwa Prototypów http://racingrecords.eu/series/13/season/1966/miedzynarodowe-mistrzostwa-prototypow - http://racingrecords.eu/series/13/season/1967/miedzynarodowe-mistrzostwa-prototypow 12
2 European Rally Championship http://racingrecords.eu/series/14/season/1969/european-rally-championship - http://racingrecords.eu/series/14/season/1969/european-rally-championship 1
3 European Touring Car Championship http://racingrecords.eu/series/16/season/1969/european-touring-car-championship - http://racingrecords.eu/series/16/season/1974/european-touring-car-championship 22
4 British Touring Car Championship (BTCC) http://racingrecords.eu/series/127/season/1971/british-touring-car-championship-btcc - http://racingrecords.eu/series/127/season/1971/british-touring-car-championship-btcc 2
5 Spa 24 Hours http://racingrecords.eu/series/422/season/1971/spa-24-hours - http://racingrecords.eu/series/422/season/1972/spa-24-hours 2
6 24 Hours of Le Mans http://racingrecords.eu/series/93/season/1972/24-hours-of-le-mans - http://racingrecords.eu/series/93/season/1972/24-hours-of-le-mans 1
7 Deutsche Rennsport Meisterschaft http://racingrecords.eu/series/305/season/1973/deutsche-rennsport-meisterschaft - http://racingrecords.eu/series/305/season/1975/deutsche-rennsport-meisterschaft 7
8 Mistrzostwa Europy Grand Touring http://racingrecords.eu/series/18/season/1974/mistrzostwa-europy-grand-touring - http://racingrecords.eu/series/18/season/1974/mistrzostwa-europy-grand-touring 1
9 1000 km Kyalami http://racingrecords.eu/series/329/season/1975/1000-km-kyalami - http://racingrecords.eu/series/329/season/1975/1000-km-kyalami 1
10 World Rally Championship http://racingrecords.eu/series/19/season/1974/world-rally-championship - http://racingrecords.eu/series/19/season/2012/world-rally-championship 69
11 Rajdowy Puchar dla Kierowców Samochodów Produkcyjnych http://racingrecords.eu/series/22/season/1992/rajdowy-puchar-dla-kierowcow-samochodow-produkcyjnych - http://racingrecords.eu/series/22/season/1993/rajdowy-puchar-dla-kierowcow-samochodow-produkcyjnych 2
12 Asia-Pacific Rally Championship http://racingrecords.eu/series/77/season/1996/asia-pacific-rally-championship - http://racingrecords.eu/series/77/season/2000/asia-pacific-rally-championship 3
13 Rajdowy Puchar Europy Wschodniej http://racingrecords.eu/series/146/season/2010/rajdowy-puchar-europy-wschodniej - http://racingrecords.eu/series/146/season/2010/rajdowy-puchar-europy-wschodniej 1
14 World Endurance Championship http://racingrecords.eu/series/46/season/2018-19/world-endurance-championship - http://racingrecords.eu/series/46/season/2018-19/world-endurance-championship 1