BMW Motorsport

Kraj:Germany Germany

Ilość zwycięstw:113 (w tym 24 w Mistrzostwach Świata)

Zwycięstwa w poszczególnych seriach

LP >Seria Sezony Zwycięstwa
1 European Touring Car Championship http://racingrecords.eu/series/16/season/1966/european-touring-car-championship - http://racingrecords.eu/series/16/season/1979/european-touring-car-championship 15
2 Spa 24 Hours http://racingrecords.eu/series/422/season/1966/spa-24-hours - http://racingrecords.eu/series/422/season/1973/spa-24-hours 2
3 Mistrzostwa Europy Formuły 2 http://racingrecords.eu/series/25/season/1970/mistrzostwa-europy-formuly-2 - http://racingrecords.eu/series/25/season/1970/mistrzostwa-europy-formuly-2 3
4 Deutsche Rennsport Meisterschaft http://racingrecords.eu/series/305/season/1973/deutsche-rennsport-meisterschaft - http://racingrecords.eu/series/305/season/1977/deutsche-rennsport-meisterschaft 9
5 24 Hours of Le Mans http://racingrecords.eu/series/93/season/1973/24-hours-of-le-mans - http://racingrecords.eu/series/93/season/1999/24-hours-of-le-mans 2
6 IMSA GT Championship http://racingrecords.eu/series/373/season/1975/imsa-gt-championship - http://racingrecords.eu/series/373/season/1998/imsa-gt-championship 8
7 1000 km Kyalami http://racingrecords.eu/series/329/season/1976/1000-km-kyalami - http://racingrecords.eu/series/329/season/1976/1000-km-kyalami 1
8 British Touring Car Championship (BTCC) http://racingrecords.eu/series/127/season/1978/british-touring-car-championship-btcc - http://racingrecords.eu/series/127/season/1978/british-touring-car-championship-btcc 1
9 Mistrzostwa Świata Producentów http://racingrecords.eu/series/13/season/1978/mistrzostwa-swiata-producentow - http://racingrecords.eu/series/13/season/1978/mistrzostwa-swiata-producentow 3
10 BMW M1 Procar Series http://racingrecords.eu/series/83/season/1979/bmw-m1-procar-series - http://racingrecords.eu/series/83/season/1980/bmw-m1-procar-series 8
11 World Rally Championship http://racingrecords.eu/series/19/season/1987/world-rally-championship - http://racingrecords.eu/series/19/season/1987/world-rally-championship 2
12 Super Tourenwagen Cup http://racingrecords.eu/series/41/season/1994/super-tourenwagen-cup - http://racingrecords.eu/series/41/season/1994/super-tourenwagen-cup 4
13 Mistrzostwa FIA GT http://racingrecords.eu/series/48/season/1997/mistrzostwa-fia-gt - http://racingrecords.eu/series/48/season/1997/mistrzostwa-fia-gt 5
14 American Le Mans Series http://racingrecords.eu/series/42/season/1999/american-le-mans-series - http://racingrecords.eu/series/42/season/2001/american-le-mans-series 10
15 ADAC Formuła BMW http://racingrecords.eu/series/109/season/2000/adac-formula-bmw - http://racingrecords.eu/series/109/season/2001/adac-formula-bmw 15
16 Formula One World Championship http://racingrecords.eu/series/11/season/2008/formula-one-world-championship - http://racingrecords.eu/series/11/season/2008/formula-one-world-championship 1
17 Superstock 1000 Cup http://racingrecords.eu/series/78/season/2011/superstock-1000-cup - http://racingrecords.eu/series/78/season/2013/superstock-1000-cup 11
18 Motocyklowe Mistrzostwa Świata Długodystansowe http://racingrecords.eu/series/180/season/2011/motocyklowe-mistrzostwa-swiata-dlugodystansowe - http://racingrecords.eu/series/180/season/2012/motocyklowe-mistrzostwa-swiata-dlugodystansowe 2
19 Intercontinental Le Mans Cup http://racingrecords.eu/series/45/season/2011/intercontinental-le-mans-cup - http://racingrecords.eu/series/45/season/2011/intercontinental-le-mans-cup 2
20 Superbike World Championship http://racingrecords.eu/series/21/season/2012/superbike-world-championship - http://racingrecords.eu/series/21/season/2021/superbike-world-championship 12