BMW Motorsport

Kraj:Niemcy Niemcy

Ilość zwycięstw:112 (w tym 23 w Mistrzostwach Świata)

Zwycięstwa w poszczególnych seriach

LP >Seria Sezony Zwycięstwa
1 24 godziny Spa http://racingrecords.eu/series/422/season/1966/24-godziny-spa - http://racingrecords.eu/series/422/season/1973/24-godziny-spa 2
2 Mistrzostwa Europy Samochodów Turystycznych http://racingrecords.eu/series/16/season/1966/mistrzostwa-europy-samochodow-turystycznych - http://racingrecords.eu/series/16/season/1979/mistrzostwa-europy-samochodow-turystycznych 15
3 Mistrzostwa Europy Formuły 2 http://racingrecords.eu/series/25/season/1970/mistrzostwa-europy-formuly-2 - http://racingrecords.eu/series/25/season/1970/mistrzostwa-europy-formuly-2 3
4 24 godziny Le Mans http://racingrecords.eu/series/93/season/1973/24-godziny-le-mans - http://racingrecords.eu/series/93/season/1999/24-godziny-le-mans 2
5 DRM http://racingrecords.eu/series/305/season/1973/drm - http://racingrecords.eu/series/305/season/1977/drm 9
6 IMSA GT Championship http://racingrecords.eu/series/373/season/1975/imsa-gt-championship - http://racingrecords.eu/series/373/season/1998/imsa-gt-championship 8
7 1000 km Kyalami http://racingrecords.eu/series/329/season/1976/1000-km-kyalami - http://racingrecords.eu/series/329/season/1976/1000-km-kyalami 1
8 Mistrzostwa Świata Producentów http://racingrecords.eu/series/13/season/1978/mistrzostwa-swiata-producentow - http://racingrecords.eu/series/13/season/1978/mistrzostwa-swiata-producentow 3
9 Brytyjskie Mistrzostwa Samochodów Turystycznych (BTCC) http://racingrecords.eu/series/127/season/1978/brytyjskie-mistrzostwa-samochodow-turystycznych-btcc - http://racingrecords.eu/series/127/season/1978/brytyjskie-mistrzostwa-samochodow-turystycznych-btcc 1
10 BMW M1 Procar Series http://racingrecords.eu/series/83/season/1979/bmw-m1-procar-series - http://racingrecords.eu/series/83/season/1980/bmw-m1-procar-series 8
11 Rajdowe Mistrzostwa Świata http://racingrecords.eu/series/19/season/1987/rajdowe-mistrzostwa-swiata - http://racingrecords.eu/series/19/season/1987/rajdowe-mistrzostwa-swiata 2
12 Super Tourenwagen Cup http://racingrecords.eu/series/41/season/1994/super-tourenwagen-cup - http://racingrecords.eu/series/41/season/1994/super-tourenwagen-cup 4
13 Mistrzostwa FIA GT http://racingrecords.eu/series/48/season/1997/mistrzostwa-fia-gt - http://racingrecords.eu/series/48/season/1997/mistrzostwa-fia-gt 5
14 American Le Mans Series http://racingrecords.eu/series/42/season/1999/american-le-mans-series - http://racingrecords.eu/series/42/season/2001/american-le-mans-series 10
15 ADAC Formuła BMW http://racingrecords.eu/series/109/season/2000/adac-formula-bmw - http://racingrecords.eu/series/109/season/2001/adac-formula-bmw 15
16 Mistrzostwa Świata Formuły 1 http://racingrecords.eu/series/11/season/2008/mistrzostwa-swiata-formuly-1 - http://racingrecords.eu/series/11/season/2008/mistrzostwa-swiata-formuly-1 1
17 Motocyklowe Mistrzostwa Świata Długodystansowe http://racingrecords.eu/series/180/season/2011/motocyklowe-mistrzostwa-swiata-dlugodystansowe - http://racingrecords.eu/series/180/season/2012/motocyklowe-mistrzostwa-swiata-dlugodystansowe 2
18 Puchar Superstock 1000 http://racingrecords.eu/series/78/season/2011/puchar-superstock-1000 - http://racingrecords.eu/series/78/season/2013/puchar-superstock-1000 11
19 Intercontinental Le Mans Cup http://racingrecords.eu/series/45/season/2011/intercontinental-le-mans-cup - http://racingrecords.eu/series/45/season/2011/intercontinental-le-mans-cup 2
20 Mistrzostwa Świata Superbike http://racingrecords.eu/series/21/season/2012/mistrzostwa-swiata-superbike - http://racingrecords.eu/series/21/season/2013/mistrzostwa-swiata-superbike 11