VDS Racing team

Kraj: 

Ilość zwycięstw:82 (w tym 33 w Mistrzostwach Świata)

Zdobyte mistrzowstwa

Zwycięstwa w poszczególnych seriach

LP >Seria Sezony Zwycięstwa
1 Mistrzostwa Europy Samochodów Turystycznych http://racingrecords.eu/series/16/season/1968/mistrzostwa-europy-samochodow-turystycznych - http://racingrecords.eu/series/16/season/1968/mistrzostwa-europy-samochodow-turystycznych 1
2 Mistrzostwa Europy Formuły 5000 http://racingrecords.eu/series/67/season/1973/mistrzostwa-europy-formuly-5000 - http://racingrecords.eu/series/67/season/1975/mistrzostwa-europy-formuly-5000 14
3 Can-Am http://racingrecords.eu/series/82/season/1977/can-am - http://racingrecords.eu/series/82/season/1982/can-am 9
4 Indy Car World Series http://racingrecords.eu/series/37/season/1983/indy-car-world-series - http://racingrecords.eu/series/37/season/1983/indy-car-world-series 1
5 Le Mans Series http://racingrecords.eu/series/43/season/2010/le-mans-series - http://racingrecords.eu/series/43/season/2015/le-mans-series 2
6 Blancpain Endurance Series http://racingrecords.eu/series/69/season/2011/blancpain-endurance-series - http://racingrecords.eu/series/69/season/2015/blancpain-endurance-series 6
7 Mistrzostwa Świata GT1 http://racingrecords.eu/series/48/season/2011/mistrzostwa-swiata-gt1 - http://racingrecords.eu/series/48/season/2011/mistrzostwa-swiata-gt1 4
8 24H Series http://racingrecords.eu/series/257/season/2011/24h-series - http://racingrecords.eu/series/257/season/2018/24h-series 4
9 VLN - Długodystansowe Mistrzostwa Nürburgring http://racingrecords.eu/series/263/season/2013/vln-dlugodystansowe-mistrzostwa-nurburgring - http://racingrecords.eu/series/263/season/2014/vln-dlugodystansowe-mistrzostwa-nurburgring 2
10 Moto2 http://racingrecords.eu/series/8/season/2013/moto2 - http://racingrecords.eu/series/8/season/2017/moto2 28
11 NASCAR Whelen Euro Series http://racingrecords.eu/series/343/season/2014/nascar-whelen-euro-series - http://racingrecords.eu/series/343/season/2014/nascar-whelen-euro-series 2
12 24 godziny Spa http://racingrecords.eu/series/422/season/2015/24-godziny-spa - http://racingrecords.eu/series/422/season/2015/24-godziny-spa 1
13 MotoGP http://racingrecords.eu/series/6/season/2016/motogp - http://racingrecords.eu/series/6/season/2016/motogp 1
14 Renault Sport Trophy http://racingrecords.eu/series/323/season/2016/renault-sport-trophy - http://racingrecords.eu/series/323/season/2016/renault-sport-trophy 8